Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha...

Szerintetek mit tegyek ha anyám megcsalja a nevelőapámat?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak, anyámmal élek a nevelőapáméknál lakunk, mivel a házunkat elvitte a bank ... :/ Persze el is mehetnék anyámtól apámhoz, de apám egy alkoholista.

2012. márc. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy ne csinálja vagy diszkrétebben legalább, mert már neked is feltűnt és nem lesz jó vége.
2012. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

semmit ne csinalj.

ilyen minden második családban elöfordul,csak nem tudnak egymasról..ez a szülök dolga.

2012. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt tudnám neked mondani, hogy beszélj az anyukáddal az érzéseidről. Ha jó barátságban vagytok megérti, hogy Te így nem érzed magad biztonságban. Neked nem jó ilyet látni.
2012. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem akarok szólni anyámnak. De amúgy Ő tudja hogy én tudom ezt az egészet ... és hogy mondjam még nem beszéltem neki erről a dologról ... és hát nem tudom ... :/
2012. márc. 14. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!