Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom 8 eves lanya, amikor...

Parom 8 eves lanya, amikor itt van nalunk, velünk akar egy agyban aludni, mindenfele mondvacsinalt indokkal. A parom engedi is, de en olyankor nem tudok aludni. Hogyan kezeljem ezt? Mit lehetne tenni, hogy mindenkinek jo legyen?

Figyelt kérdés

Parom probalja ravezetni - dicserettel, stb. - hogy mennyivel jobb a sajat agyaban aludni, de nem megy. Parom nem is banja, de en nem tudok aludni, mikor ö is az agyban alszik velünk. Otthon a kislany egy kupacban alszik az anyjaval, es a testverevel, akik szerintem azert nem alszanak nalunk, mert nem lehet bujni, illetve, mert anyu mindent rajuk hagy.

A masik teso 11 eves, harmadik meg 6, ö külön alszik tölük, de nonstop riasztja az anyjat, ejjelente 5-6szor is, vagy szomjas, vagy csak birizgalni akarja az anyja hajat, vagy mittomen. Az anyja meg rohan mindig. Normalis dolgok-e ezek? /Engem zavar, mert mikor iskolas voltam, mar reg külön szobaban, önalloan aludtam, meg a tesom is. Nem örülök neki, mikor velünk alszik, mert bar a paromnak a gyereke, nekem idegen erzes, barmilyen durvan is hangzik./ Feltekeny nem vagyok a kislanyra, kimondottan jo a kapcsolatunk, csak fura nekem mindez, nem tudom, hogy kezeljem civilizaltan.


2012. márc. 5. 10:14
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, nem ék akarok lenni a gyereke és közte, ezt már feljebb kifejtettem.

Viszont szerintem, ha szereted és tiszteled a párodat, értékeled az erőfeszítéseit, amikor itt vannak a gyerekeid. Tehát azt, hogy főz, mos, takarít rájuk, utánuk, foglalkozik a gyerekkel, játszik, feláldozza a saját és a közös szabadidőtöket, hogy minél jobban érezze magát a gyereked nálad, stb. Ezek után nem figyelembe venni azt, hogy ő is dolgozni jár és szeretné magát a saját ágyában kialudni a párjával összekucorodva, az miért olyan önzőség? Főleg, hogy sem ő sem a párja nem úgy volt anno nevelve, hogy együtt aludt a szülőkkel. Attól még a szeretet igenis ott van!!! És lehet neki a gyerek a legfontosabb, de nem abban kell, hogy megnyilvánuljon, hogy a gyerek azt csinálhat, amit akar, főleg, hogy amikor nincs nálad, tojik a fejedre, még csak nem is hiányzol neki egy kicsit sem...

Nah, mindegy, ha megértesz, jó, ha nem, akkor is jó. Mindenki csinálja, ahogy jónak látja. :)

2012. aug. 7. 06:48
 42/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nagyon is helyén van az eszed. Aki meg elcseszte a házasságát, vagy nem annak csinált gyereket akinek nem kellett volna, az nehogy már a párján, aki jelenleg szereti őt, akarja leverni az elcseszett apasága maradványait. Ha csak kéthetente van ott a gyerek, arra is ugyanúgy vonatkoznak a szabályok, mert ha nem így van, akkor egy akarnok kiskirály lesz a gyerekből, és ezt akarjuk? Hát nem! Igen is állj ki a jogaidért, mert igen nagy áldozatot vállal, aki összeköti az életét egy gyerekes elvált emberrel, és ezért kijár a tisztelet apukától.
2012. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Az első oldalon a 7. válaszolónak!

Te most ezt komolyan honnét a jó fenéből tudod,hogy az anyuka meg a gyerekek mit csinálnak otthon?Figyu,fogadd el,kész!Szerintem engedd a gyerekenek,hogy odabújjon esténként.Mert ha nem,akkor a gyerek úgy fog rád emlékezni,mint a ,,gonosz mosthoha".Ennyi!

2013. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!