Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek jó benyomást...

Hogyan tegyek jó benyomást (talán) leendő anyósomra?

Figyelt kérdés

A párom hamarosan bemutat az édesanyjának. Eléggé tartok tőle. Ráadásul a párom meg köztem elég nagy a korkülönbség, félek, hogy az anyja nem fog komolyan venni.

Elsősorban személyes tapasztalatokat várnék, veletek hogy volt?

Koszönöm.

25N


2012. márc. 6. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 év a korkülönbség és az anyósom elég normálisan vette a dolgot. Ha megkérdezi hány éves vagy mondd neki nyugodtan meg. Én kerek perec megmondtam neki nem a 70 évekbe élünk már:D

Persze-persze azóta jó cimborám:D:D:)))

Beszélj vele nyugodtan higgadtan mondd el nagyon szereted a fiát.

2012. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Add önmagad. Ne próbálj többnek, jobbnak, másnak mutatkozni előtte, mint amilyen valójában vagy. Ez később visszaüthet.

Ha kérdez valamit, ne azt válaszold, amiről úgy gondolod, hallani akar, hanem azt, ami a te saját véleményed, ill. ami a valóság.


Egy találkozásból úgysem fogtok tudni te sem, ő sem egyértelmű következtetést levonni a másikról, ne is próbáld meg az első találkozás alapján besorolni akármelyik kategóriába. Majd ha már többször találkoztok, alakul a kép nála is, nálad is.

2012. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nyomd be neki jól! akkor biztos jó benyomást keltesz
2012. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felajánlhatod, hogy evés után elmosogatsz, vagy előtte segítesz teríteni, de ne legyél erőszakos!


A korkülönbséggel ne foglalkozz. Nem ő az, akinek komolyan kell vennie téged vagy a kapcsolatotokat :-)

2012. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mutasd ki mennyire szereted fiát
2012. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan legyél, amilyen vagy.

Ha tetszel így neki, oké, ha nem, akkor jobb, ha most kiderül.

Sehogy sem tudod megkedveltetni magad.

Aki kedvelni akar, az kedvel, aki nem, az meg úgyse fog, ha fejre állsz se.

2012. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad, de ne legy harsany, hagyd, hogy parod vigye a primet. Nem kell paraznod.

Nalunk nemet az anyos, parom 10 evvel idösebb, en is paraztam, mert nem tudtam hogyan fogadnak egy kelet-europait.

Minden rendben volt, ma mar megpuszil, mikor talalkozunk, pedig itt a rokonsagban a kezfogas a szokas. :) Kimondottan jol kijövünk egymassal, meg az apossal is. :)

2012. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
jah, es meg valami. Ha szereti a fiat, akkor minden tovabbi nelkül elfogadja a valasztasat is. Itt semmi mas nem szamit. Az idö ugyis mindent bizonyit.
2012. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. márc. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!