Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költöznétek egyedül,...

Külföldre költöznétek egyedül, fiatalon, ha lenne rá lehetőség? Nem félnétek, hogy bármi baj történik és akkor nem lenne senki mellettetek és csak magatokra számíthatnátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én egyedül mentem 5 éve, Észak-Afrikába és minden összejött, ahogy kellett. (nem, nem lett arab pasim és nem is lesz). most tervezek máshová menni.


annyi tartalék pénz kell,hogy pár hónapig ellegyen az ember munka nélkül és legyen pénz mindig hazaútra.


30N

2012. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer kimentem (mindkétszet pasival) mindkétszer elbuktam, Gyáva voltam, meghátráltam, nem mertem megküzdeni a problémával, hazamenekültem. Utólag bánom, hogy így alakult, akkor kellett volna megküzdenem magammal, akkor kellett volna párszor elbukni és felállni, és akkor most sokkal jobb ember lennék. Tedd meg, légy bátor!
2012. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Én házasság révén vagyok kint. A párom tart el mert a nyelvet még így 2 év után sem beszélem, és a rabszolgamelóhoz meg nem fűlik a fogam. Ha nem lennék házas simán hazamennék/mennénk, ha nem lenne otthon még szarabb a helyzet.
2012. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Mindenki aki ezen gondolkodik, azt tanacsolnam, hogy tanulja meg az orszag nyelvet, es legyen nemi tartalek penze, vagy valaki otthon aki tud kuldeni, ha esetleg szukseg lenne ra.

Amugy meg nagyon kunnyu baratokat szerezni kulfoldon. En pl Londonban azt latom, hogy itt mindenki egyedul van, tehat sokkal konnyebb ismerkedni.

Amugy meg sokkal jobb megprobalni valamit, es elbukni. Mint meg se probalni, csak azon gondolkodni, hogy mi lett volna ha...

2012. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.2év múlva egyedül vágok neki,kiköltözöm lesz ami lesz.Jobb lesz mint itthon.Főleg a családom elől is menekülök ilyen messzire,mert a 170km sem segített sokat.Plusz az anyagiak.A nyelvet beszélem,csak a diplomámra várok,és hogy meglegyen a kezdőtőkém,amivel elleszek pár hétig meló és minden nélkül,és persze,lesz mindig pénz félretéve repülőjegyekre.
2012. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most nem ellened szól, kérdező, csak a kérdésről eszembe jutott, hogy a legtágabb ismerősi körömben kivétel nélkül az van, hogy aki beszéli a nyelvet, annak nincs pénze/ismerőse kimenni, akinek meg van ismerőse, az egy kukkot nem beszél adott nyelven.


És igen, kimennék. Kitűnően beszélem az angolt, tehát értelemszerűen olyan helyre mennék. Ott is ugyanúgy emberek élnek, csak más nyelvet beszélnek. Mivel felnőtt vagyok, készen kell állnom arra, hogy bárhol, bármikor előfordulhat olyan helyzet, hogy csak magamra számíthatok.

24/L

2012. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is mentem már egyedül külföldre szerencsét próbálni és be is jött.Igaz,kalandosak voltak az első hónapok és döntenem kellett,amikor még annyi pénzem volt és nem volt munkám, hogy hazajöjjek vagy fussak még egy kört munka után,de akkor már nem fogok tudni hazajönni.Utóbbit választottam és bejött,találtam munkát:)
2012. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!