Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a párom! Mit mondjak...

Megütött a párom! Mit mondjak a gyereknek, miért költözünk el apától?

Figyelt kérdés
4 éves a kislányunk, nem tudom mit mondjak neki, miért kell a mamáékhoz költözni és az apja miért nem jöhet velünk.
2012. márc. 7. 16:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Na várj. Akkor ne haragudj, de ha tudod, hogy te voltál a hibás, ő megütött akkor miért neked áll feljebb? Ne érts félre, maximálisan elítélem a bántalmazást (sajnos láttam eleget) de ha ez volt az első eset és kettőtök hibájából, akkor nem lenne egyszerűbb leülni és megbeszélni?
2012. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 tetris ***** válasza:
87%

A forgatókönyv a következő lesz:

Elköltözöl a picivel, majd kis idő múlva megjelnik a párod, és égre-földre esküdözik majd, hogy soha, de soha többet nem fog megütni. Te hiszel neki, mert hinni akarsz neki, hisz még szereted. Visszaköltöztök. Eltelik pár hét, zutty, megint kapsz egy pofont. És minden kezdődik előlről.

Aki egyszer is megütött már, annak soha többet nem szabad hinni. Vess véget ennek a kapcsolatnak most azonnal. Semmi nem indokolhatja azt, ha egy férfi megüt egy nőt.

A kicsinek pedig mondd csak el, hogy apa és ti ketten mostantól külön lakásban fogtok élni, mert megromlott valami köztetek, és már nem vagytok barátok.

2012. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is az a jó ha azt mondod hogy nem szeretitek már úgy egymást és nem akartok együtt lakni, de őt nagyon szeretitek és apa majd látogatja őt gyakran.
2012. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Egy ütés nem lehet megérdemelt. akármit is szóltál be. Szóval igazából te csak pár napra költözöl, akár mondhatod neki azt is hogy nyaraltok a mamánál, mert úgyis visszamentek pár napon belül. Majd ha kapsz még egyet bevezettek még egy "kényszernyaralást":S
2012. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

~Csak egyszer kell, hogy megüss, vagy kezet emelj rám, nyithatod az ajtót, s kereshetsz is mást~



Én nem gondolkoznék, max ha úgy döntesz adhatsz neki még egy utolsó esélyt, de én lehet nem mernék, lehet a következő már nem egy pofon lesz

2012. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

én ezt már átéltem. 1 pofonnal kezdődött, aztán jöttek a hozzávalók. Amikor el akartam menekülni (a gyerekek az oviban voltak és onnét egyből mentünk volna anyámhoz), belökött a szobába és ráugrott a térdemre. Onnét csak a kórházba tudtam menni mert porcleválásom lett, amit azóta újra kellett műteni, és ez jobb már sosem lesz. Elköltözni csak úgy tudtam hogy a gyerekek anyámnál voltam, és ki kellett bírnom még egy verést, de azt megúsztam kék-zöld foltokkal és feldagadt szájjal. A gyerekeknek elmondtam hogy mi történt (6 és 4 évesek voltak), és látták is rajtam a sérüléseket.

azt tanácsolom neked hogy menekülj amíg még nem késő! És ne menj vissza hozzá, mert ez még csak a kezdet volt nála!

2012. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

Ne azt mond hogy nem szeretitek már egymást,mert amikor visszaköltöztök(már pedig ugy tünik ugyis ez lessz)akkor mit mondasz neki?Ujra szeretjük egymást?


Mond azt neki hogy most meglátogatjátok a mamát és kész.


Ha engem megütne a párom fel sem merülne bennem a gondolat hogy a költözés végleges-e.

2012. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
27%
Olyan okosak vagytok, de ha szeretnétek a párotokat, bizony mellette maradnátok, még ha ver is. Ez van, most a józan ész azt mondatja, á, kizárt, pedig de. Abban az estben az érzések, a kötődés, a szentimentális szív-szeretet-baromság stb... miatt nem igen hagynátok el.
2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
18-as: már megtettem. Nem értem, miért akarsz jobban ismerni minket, mint mi magunkat... :)
2012. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

18as, szintén megtettem. 10 évet "rúgtam fel" egy pofon miatt amit ittasan adott. Mindenki szemében én voltam a rossz mert ki kell tartanom a párom mellett ENNYIÉRT nem hagyhatom el. Mindennél jobban szerettem, de rám a saját szüleim nem emeltek kezet soha, engem úgy neveltek hogy ez nem fért bele.

Eltelt azóta 1 év és boldog vagyok.

2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!