Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a párom! Mit mondjak...

Megütött a párom! Mit mondjak a gyereknek, miért költözünk el apától?

Figyelt kérdés
4 éves a kislányunk, nem tudom mit mondjak neki, miért kell a mamáékhoz költözni és az apja miért nem jöhet velünk.
2012. márc. 7. 16:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
20-as, ez nagyon kemény történet... örülök, hogy már egyenesbe jöttél...!
2012. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
Átlépett egy határt, és ezt visszacsinálni sajnos nem lehet. Te megüthető vagy, alsóbbrendű. Gondoldd át alaposan, mit akarsz, ha visszatérsz, akár el se menj.
2012. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%
tegnap ütött meg a volt párom.... biztos, hogy soha nem lennék vele, tudod, aki megteszi egyszer, az megteszi még egyszer..... pedig szeretem, de nem fogok megalázkodni senkinek. Remélem holnap kitöri a nyakát a féreg!!!
2012. márc. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
üsd vissza!
2012. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
86%
Először is el kell határoznod magad,hogy nincs visszatáncolás, visszaköltözés. Azzal teljesen összezavarnád a lányodat. Viszont én azt tanácsolnám,hogy mond el neki az igazat. Apa megütött, ilyet nem szabad csinálni mert anyának nagyon fáj ( lélekben is) és nem szeretnéd,hogy megint megtörténjen ezért elköltöztök a nagymamához ahol majd apa meglátogathatja. Vagy valami ilyesmi. Ha ezek után még jönnek a kérdések azokra is őszintén próbálj meg válaszolni. A gyerek nem hülye, nem kell mindenféle kitalált dologgal tömni az agyát mert később ez vissza fog ütni az anyára
2012. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elso pofont adni a legnehezebb. Innentol kezdve konnyebben jonnek a pofonok, ugyhogy jol gondold meg. Tok mindegy mit szoltal be, nem utjuk meg a masikat. De ha ez nalad belefer, akkor szerintem el se menj, mert csak a gyereket zavarod ossze vele. Vagy max. mondd azt, hogy picit tobb idot szeretnetek a nagyival tolteni, ugyhogy par napot ott alszotok.

Ertem en, hogy szereted, es adni akarsz neki meg egy eselyt. Valszeg en is ezt tennem. De ha megegyszer megut, nincs bocsanat.

2012. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 intrepid ***** válasza:
48%
Először is: férfi vagyok, nem verem az asszonyt, néha beszólt szemét módon, szóban amit kapott, inkább választotta volna inkább a pofont. Az elköltözés nem csak a nők eszköze, és a nőnek legalább akkora szüksége van a férfira, mint a férfinak a nőre. Itt csak arra reagáltam, hogy a hölgy beismerte, hogy nagyon moslék módon beszólt a férjének. Egyébként vannak olyan dolgok, amiért akár a pofon sem sok. Pl:anyámat a szájára merészeli venni. Ha orvul meg merészel ütni (hátulról, eszközzel).
2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%

Semmit.

Ne költözzetek, ne szólj be többet (CSÚNYÁN!), azt nem lesz ilyen.


Ennyi a történet.

2015. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Az az érdekes, hogy azon gondolkodnak el a legkevesebben, hogy pofonig túlfeszíteni a húrt mennyire helytelen.


Egy normális ember aggressziója teljesen szabályosan működik.

Felemeli a hangját-kiabál-trágárkodik,ordít-tárgyakat tör, és csak a LEGVÉGÉN üt.

Ki nem ismeri ezeket a fokozatokat? Mindenki, ugye? Akkor???

A másik fél egy egész csomó jelet kap, hogy fejezze be a küzdelmet, mert baj lesz.

Hát nem kötelező végigjáratni ezt a létrát (pláne a párunkkal), és utána sírni, meg fújni a másikra, "mert ütött"... idejében ki is lehet szállni abból a meccsből.

2015. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!