Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogyha megkérdezem...

Nem fura, hogyha megkérdezem a férjem, hogy tetszik-e neki az egyik lányismerősünk, erre ő rendesen válaszol?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami olyasmi válaszra számítottam, hogy: "már hogy kérdezhetsz ilyet? Dehogy tetszik! Nekem csak te tetszel", de ő ehelyett szépen végigelemezte, hogy mi tetszik benne és mi nem... Ez nem furcsa? Pl. Hát, nem is tudom, nagyon alacsony és nem valami szép az arca. A haja eddig tetszett, de most levágatta. Az viszont tetszik benne, hogy mindig nevet. Az jó, ha egy lány sokat nevet, stb.
2009. jún. 9. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
21. 40-es felpontoztalak, mert nagyon tetszik amit írtál:))
2009. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férj megkérdezi a feleségétől ugyanezt, csak férfi alannyal, akkor nem hiszem, hogy egy férfi kiakadna ezen így.

Váá, de fura vagy.

2009. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem női, hanem éretlen gondolkozás, hogyha egy teljesen normális kérdésre, egy kerülő utas választ akar valaki.
2009. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Női agyhoz annyit tudok hozzászólni, hogy tökre kattogtam egyszer valamin, hogy hogy lehetne eljuttatni a pasim agyáig a dolgot, mindenféle szituációval akartam volna rávezetni.Bátyám mikor kérdezte mi a bajom elmondtam neki. Erre rávágta, hát mond meg neki. Én meg, komolyan kiakadtam, hogy basszus ez nem jutott az eszembe. Tényleg nem jutott eszembe, vállalom, hogy ilyet a nők tudnak főleg produkálni. :D A pasim, mikor totál szerelmes volt belém, akkor is megjegyezte, ha egy lány szép volt, és azt is , hogy de fura, most nem vonzódik hozzá, mert lekötöm. Én is totál szerelmesen is, megnézem a jó pasikat, pedig soha nem lépnék és nem is léptem félre.
2009. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszadó, aki azt írta, nem ért velem egyet, ez még egy ártalmatlanabb megnyilvánulása annak, amire utaltam, - a vázolt szituációban engem sem zavarna az ilyen válasz. A Kérdező ugyanakkor azt akarta hallani, hogy ő a legszebb a párja számára, ám a férje az adott pillanatban erre nem jött rá, hanem a kérdésre válaszolt (amivel mondom, ebben az esetben nincs baj! ha rájön, mit kell válaszolni, az bravúr lett volna egy pasitól :P:D:D:D).

Ez az "antennahiány", amire utaltam, inkább "nagyban" okoz problémát, pl. ha egy házaspárnak problémái vannak, és a férj nem veszi észre, ha a felség szó szerint nem meri mondani.

Egyébként én is az őszinteség híve vagyok, csak ugye vannak dolgok, amikre nem lehet direkt rákérdezni. Pl. "Ugye én vagyok neked a legjobb nő?" Milyen gáz lenne nekiszegezni egy ilyen kérdést :)

2009. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de nekem az a kérdés, "hogy tetszik nekem egy másik pasi" a pasim szájából annyit jelent, hogy hogy tetszik nekem az a pasi, nem azt, hogy elkezdjem a páromat becézgetni. Bár pasik ilyeneket nem mernek annyira feltenni, nehogy melegnek tűnjenek.
2009. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Attól még, hogy a férfi párkapcsolatba kerül nem veszti el a látását. Mindenkinél van szebb, ne várd hogy minden nő csúnyább legyen nálad. Az egy dolog, hogy van nálad szebb nő DE TÉGED SZERET!
2009. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem furcsa és ebben nincs semmi rossz. Azt mondta, amit gondol és ha jól értem, nem is bántón tette.
2009. jún. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

Fölösleges ilyeneket kérdezni a párodtól.


Egy egézséges férfinek minden jó nő tetszik.

És mindegyiket meg is dugná.

Egyesekbe szerelmes is lehet.


Mindezt annak ellenére, hogy amúgy végig téged is szeret.


A homo sapiens nem monogám faj !

2009. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ténylg tökéletes példa a férfi-női különbségekre. Te voltaképpen nem azt kérdezted meg, hogy az a nő tetszik-e neki, hanem hogy szeret-e téged és csak téged - de kerülő úton, mert nő vagy. Ő meg a konkrét kérdésre válaszolt, mert elhitte, hogy az érdekel - mivel férfi. Komolyan vette a feladatát. Ebben zéró kiakasztó dolog van.
2009. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!