Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogyha megkérdezem...

Nem fura, hogyha megkérdezem a férjem, hogy tetszik-e neki az egyik lányismerősünk, erre ő rendesen válaszol?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy valami olyasmi válaszra számítottam, hogy: "már hogy kérdezhetsz ilyet? Dehogy tetszik! Nekem csak te tetszel", de ő ehelyett szépen végigelemezte, hogy mi tetszik benne és mi nem... Ez nem furcsa? Pl. Hát, nem is tudom, nagyon alacsony és nem valami szép az arca. A haja eddig tetszett, de most levágatta. Az viszont tetszik benne, hogy mindig nevet. Az jó, ha egy lány sokat nevet, stb.
2009. jún. 9. 21:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mi nők kicsit mazohisták vagyunk. Én pl. számos alkalommal kérdeztem a pasim a volt csajairól, aztán meg rosszul esett, ha esetleg olyat mondott, amivel a az exet dícsérte. De neki volt igaza. Minek kérdezed meg, ha nem ezt akarod hallani. Ha nem tudom elfogadni, hogy a válasz lehet ilyen is, meg olyan is, akkor inkább fel se tegyem a kérdést. El kell fogadni, hogy ha kérdezek, ő őszintén válaszol. Még ha nem is tetszik, amit hallok.
2009. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!