Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul ez a...

Jogosan esik rosszul ez a páromtól?

Figyelt kérdés

Ma nőnapi bál van élő zenével, amit jó részt én szerveztem meg.

A hely ahol van alul bár(ott van a buli), fent van szoba.

Voltunk már egyszer úgy bulizni ott ugyan így az élőzenésen, hogy a fiamat(4éves) a szobában elaltattam, lent a biztonság kedvéért nálam volt a bébi őr, meg 10-20 percenként azért felnéztem rá.

2 hete arról volt szó folyamatosan hogy erre a bulira is elmegyünk.

Erre ma benyőgte hogy ne menjünk.Hát mondom kész nélküle én sem megyek, mert van bennem annyi hogy nem megyek a férjem nélkül mulatni.

Erre elaludt a gyerek, fogta magát és elment nélkülem mulatni.

Mondván nehogy már a gyerekkel menjek.

De egyrész érdekes a multkor nem zavarta, meg az nem baj amikor a zenészek ide jönnek erősítővel és a nappaliban mulat a haverjaival a gyerek szobájától 2 méterre, úgy hogy bent alszik.

Másrészt meg mért nem mondta azt már 2 héttel ezelött hogy én üljek csak itthon, de ő megy?.Akkor nem élem bele magam hogy 4 év itthon punyadás után végre kifújom a fáradt gőzt.

Soha nem szóltam, nem is szólok neki azért ha elmegy mulatni a haverjaival.Most se tenném ha erről let volna szó, és nem allatomos módon itthon hagy.


2012. márc. 9. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég unalmas lehet egész végig mellette ülni,még ő dumcsizik a haverjaival.Te meg csak nézd őket?Oké,együtt mentek,nem azt mondom,hogy ahogy beléptek,te az egyik irányba,ő a másikba,de azért hagyhatna neked egy kis szabadságot.Én is ilyenen veszekedtem régen az exemmel.
2012. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!