Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves lányok! Ismerkednét...

25-35 éves lányok! Ismerkednétek komoly kapcs. Céljából olyannal, akinek gyereke van, de egyedülálló?

Figyelt kérdés

én épp társkeresőzöm és nem tudom foglalkozzam e egy ilyennel...

tekintve, hogy nekem még sem házasságom, sem gyerekem nem volt és nem lenne meg annak a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebbe.

kicsit nekem lehozó.

Vagy mások hogy fogják ezt fel?


2012. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
29%
Azt irtad h elvált pasi se kéne,erre irtam h akkor keress egy szüzet....
2012. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
54%
Én sem értem, hogy mit változtat, hogy elvált. Ugyanaz, mintha együtt élt volna valakivel, csak papír nélkül. Akkor olyannal se kellene kezdeni, akinek volt komoly kapcsolata...
2012. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
45%

Nem érdekel ki mit gondol, én se kezdenék már olyannal, akinek van már gyereke.

Egyszer próbáltam meg, de nagyon rossz gyereke volt, bármit is próbáltam az évek folyamán tenni, csak egyre gonoszabb lett. Szó szerint. És nem azért, mert apuka megcsalta anyukát, és uszítva lettem a gyerek ellen.

2012. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
30%
utolso:de te megpróbáltad,rossz tapasztalatod lett,igy érthető,na de élböl kijelenteni amiröl nem is tudja mit jelent???
2012. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
33%

"Én sem értem, hogy mit változtat, hogy elvált. Ugyanaz, mintha együtt élt volna valakivel, csak papír nélkül. Akkor olyannal se kellene kezdeni, akinek volt komoly kapcsolata..."


Akkor nem érted. Éppenséggel nem értem, miért fáj neked, hogy más hogy áll az ilyen dolgokhoz? A páromnak nem is volt előttem más komolynak mondható kapcsolata és nekem sem. Nekünk így megfelel. Pont nem érdekel, egy idegen mit gondol erről...

2012. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
24%

# 3/25 Időpont ma 10:27


Jah persze...csak az anyukáknál mondják azt a palik, hogy: Gyereeeek? uhh...nem én vagyok az első?...hülye p*csa.



Én nem kezdenék ki egy oylan palival akinek már van gyereke. Ő már egyszer érezte úgy, hogy megtalálta a nagy őt,neki adja minden porcikáját...akkor engem hadjon békén.

2012. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%
25-ös! A különbséget nem értem, egyébként én az előttem válaszlónak reagáltam, nem rád. De ha jobb, ha 10 év után lép le, mert élt még...
2012. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
66%

Én most kivételesen a kérdésedre válaszolnék.

Eleinte én is úgy gondoltam, hogy csak olyannal akarok komolyabb kapcsolatot, akinek még nincs gyereke. Pont amiatt, amit te is írtál, hogy meg legyen a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebben. Csakhogy később rájöttem, hogy mivel nekem semmi gyakorlatom nincs gyerekek terén, sokkal jobban járok olyannal, akinek már van, hiszen ő már tudja, mit kell egy gyerekkel kezdeni. Az igaz, hogy más gyerekével kijönni nem egyszerű, de szerintem sokkal többet jelent, az a plussz amit azzal tud adni a férfi, hogy nem teljesen hülye a gyerekekhez. De ez az én véleményem.

2012. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
23%
Nem! számomra zavaró tényező lenne, ha a páromnak lenne már gyereke. hiába, hogy mondjuk az anyjával él...rengeteg időt, pénzt, energiát elvenne a gyereke tőlem illetve ha később nekünk is születne gyerekünk, tőle is... úgyhogy nem. 27/nő
2012. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

hát, azokból a válaszokból, akik mellette voksoltak, nem lettem igazán meggyőzve, hogy kész örömmel mehetnék bele egy ilyen kapcs-ba.


nem a gyerekkel van gondom, azokkal mindig kijövök, hanem, hogy egy "apával" ismerkedem...


"Az a kérdés remélem csak poén volt,hogy tud-e férfi lenni az,akinek van gyereke. :) "


az ilyen férfiak valahogy annyira mintha már nem lennének lazák. olyan nehéz kifejeznem mire gondolok.

szóval szerintem az apák már olyan csupa felelősségteljes felnőtt férfiak.

én még szeretnék lazán ellenni ész nélkül.

persze az egészséges kereteken belül értem.


amikor egy férfit látok, ahogy a gyereket babusgatja, meg ilyesmi, valahogy nem vonz.

szerintem majd az én gyerekem apjával lesz más ez az érzés bennem.


amúgy meg egy kicsit tárgytalan, mert a társkerin egy levelet nem írt vissza, aki miatt felvetődött az egész...

2012. márc. 10. 19:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!