Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves lányok! Ismerkednét...

25-35 éves lányok! Ismerkednétek komoly kapcs. Céljából olyannal, akinek gyereke van, de egyedülálló?

Figyelt kérdés

én épp társkeresőzöm és nem tudom foglalkozzam e egy ilyennel...

tekintve, hogy nekem még sem házasságom, sem gyerekem nem volt és nem lenne meg annak a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebbe.

kicsit nekem lehozó.

Vagy mások hogy fogják ezt fel?


2012. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

"nekem semmi gyakorlatom nincs gyerekek terén, sokkal jobban járok olyannal, akinek már van, "


nekem nincs szükségem erre, voltam bébiszitter, simán ment minden, mint a karikacsapás. a fürdetéstől kezdve, a pelenkázáson át, minden.

nekem férfire akkor lesz ezirányban szükségem, ha a gyerek nő és felesel. ált-ban nincs tekintélyem a gyerekek előtt, mert én játszótárs vagyok a szemükben.

ez a tapasztalatom.

2012. márc. 10. 19:34
 32/42 anonim ***** válasza:
0%
Nagyban függ attól, hány gyereke van, kicsit attól is, hány volt feleségtől. Ha pl. otthagyott egy nagycsaládot 3-4 gyerekkel, na ne is mondjam, kellene a hétradai izének.1 válás 1 gyerekkel még belefér, bár az is 20% fizetéselvonás,foglalt minden 2. hétvége, és osztódik az örökség. 2 gyereknél már csak kivételesen jó indokkal, pl. otthagyta az anya. 2 volt feleség gyerekekkel szintén kizáró tényező.
2012. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%
A gyerekkel már rendelkezőket jobb meghagyni egymásnak. Az ilyen apák közt van az a sok felelőtlen is, akik gyerekvállalás után meggondolják magukat, nagyobbnál-nagyobb sz.rban hagyva a családjukat!Mindig óvatosabban kezelném a már apákat.
2012. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
62%
Akkor jól gondoltam. Kérdező,neked ez a férfi nem való.Nem vagy elég érett hozzá,majd pár év múlva esetleg lehetsz egy felnőtt férfi teljes értékű partnere. Most még válogass a "carpe diem"-es kisfiúk közül.
2012. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
56%
Szép számmal olvasni itt is a váló nőktől, milyen is az elvált apák egy része. A válás nem hiába van, és ha gyerekkel, abban nem a nő szokott ludas lenni(itt van pl aki veri a 1.5 éves kislányt, egy halom, aki rá se bagóz a gyerekre csak lóg a neten és üvöltözik, meg még több, aki azon dolgozik, hogyan nem kellene annyi gyerektartást fizetni a kis szutyok kölyöknek, hát csak óvatosan azokkal, akik egyszer már leszerepeltek!)
2012. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
49%

35-ös

Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy egy válásban csakis és kizárólag a férfi lehet a hibás! Ne a GYK-n olvasottak alapján ítéld meg a világot, mivel egyrészt itt szubjektív szemszögből vannak előadva a történetek, másrészt meg szélsőséges eseteket írnak le. Meg egy csepp józanésszel és igazságérzettel eleve nem tesz ilyen kijelentést senki.

Mivel férfi vagyok, nyilván a kérdezőnek nem tudok érdembeli választ adni. Azért annyit mégis megjegyeznék, hogy én úgy tudom, a nők nagy része vonzónak találja a fiatal apukákat, akik tolják a gyereküket a babakocsiban. :) Másrészt akinek úgy van gyereke, hogy nem csak becsúszott, hanem tervezte a volt párjával, akkor ez feltételez egy adag érettséget a férfi részéről. Az érettség pedig ha nem is azonos a férfiassággal, de azért ugye egyetértünk abban, hogy összefügg a kettő. (Egyébként nincs gyerekem, szóval nem azért írok, hogy védjem az érdekeim. :))

2012. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem akartam gyerekes pasit.Aztán egyszer belefutottam,véletlenül ismertem meg neten,nagyon szerelmes lettem.Talpraesett,érett gondolkodású volt,a gyerekei már nagyobbak voltak,úgy gondoltam,hogy itt nem lehet probléma.Azt kifelejtettem a számításaimból,hogy én olyan vagyok,hogy szeretek a legfontosabb lenni a másik életében érzelmi szinten.Viszont akinek van gyereke,annak ők az elsők,így egy kicsit úgy éreztem,hogy háttérbe szorultam.A lánya állandóan az apján lógott,éreztette,hogy az apja csak az övé.Soha nem mondtam ki,hogy az ilyen dolgok bántanak,csak magamban forrongtam.Vége lett aztán,részemről inkább ezért.És itt ismét eldöntöttem,hogy nekem ez nem való.Olyan pasit szeretnék,akivel együtt éljük át először az élet nagy dolgait.Sok elvált,gyerekes férfi van,de biztos vagyok benne hogy lehet más milyet is találni,nem kell félmegoldásokba belemenni.
2012. márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
43%

Ha jó apa, akkor mindig a gyereke lesz neki az első, erre számíts. A kérdés, hogy ezt el tudod-e fogadni, és tudsz-e így élni.

Az sem egy utolsó szempont, hogy milyen a kapcsolat az ex-szel, mert meg tudja keseríteni az életed, ha uszítja a gyereket ellened.


Én nem mondanék le róla teljesen...

2012. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy csak azok jönnek össze apákkal, akik úgy érzik más nincs, vagy nem jutott?

pl nem talál olyat, aki igazán kellene és ez már a "léc" lejjebb engedését jelentené?

Valahogy így érzem.

2012. márc. 15. 08:06
 40/42 anonim ***** válasza:
Engem zavar az is (tapasztalat) hogy egy már gyerekes pasi nem örül annyira,vagy nem olyan önfeledten az én első terhességemnek mint én.
2012. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!