Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves lányok! Ismerkednét...

25-35 éves lányok! Ismerkednétek komoly kapcs. Céljából olyannal, akinek gyereke van, de egyedülálló?

Figyelt kérdés

én épp társkeresőzöm és nem tudom foglalkozzam e egy ilyennel...

tekintve, hogy nekem még sem házasságom, sem gyerekem nem volt és nem lenne meg annak a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebbe.

kicsit nekem lehozó.

Vagy mások hogy fogják ezt fel?


2012. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"Nem lehet hogy csak azok jönnek össze apákkal, akik úgy érzik más nincs, vagy nem jutott?"


Szerintem ne reklámozd ennél is jobban a butaságodat!

Miért lesz egy férfi rosszabb attól,hogy van gyereke? Ha te szülsz egy gyereket és elválsz,akkor már nem leszel olyan értékes ember,mint előtte? Mondjuk te tényleg nem vagy az most sem.

2012. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit tisztázni kéne. Ha valakinek nem jönnek be azok a férfiak, akiknek már van gyereke, hát ne kezdjen velük, és kész. De az, hogy ezeknek a férfiaknak a férfiasságát meg ilyesmiket megkérdőjelezik itt sokan, azzal le kellene állni. Ha egy férfi olyat írna, hogy a nő szülés után már nemigazán nő, inkább anya, amolyan kotlóstyúk, na akkor az a válasz 0%-os lenne, és mindenki csak szapulná. Ezen el kéne gondolkozni! A másik meg, hogy hülyeség általánosítani, hogy akinek van gyereke, az már nem is örül majd egy újnak. Most született meg a testvérem kislánya. A férje nem egy érzelmes, romantikus fickó, de a büszke és boldog arca mindent elárult, pedig ez a második gyerek. Igen, ha egy férfinak már van gyereke egy előző házasságból, akkor jó esetben osztozni kell rajta az első gyerekkel. Jó esetben, mert ugye milyen ember az, aki lesz@rja a gyerekét, csak mert összeszedett egy új nőt. Inkább örülni kell, hogy bizonyítottan nemzőképes. :)
2012. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!