Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 éves lányok! Ismerkednét...

25-35 éves lányok! Ismerkednétek komoly kapcs. Céljából olyannal, akinek gyereke van, de egyedülálló?

Figyelt kérdés

én épp társkeresőzöm és nem tudom foglalkozzam e egy ilyennel...

tekintve, hogy nekem még sem házasságom, sem gyerekem nem volt és nem lenne meg annak a varázsa, hogy mindketten először megyünk bele ebbe.

kicsit nekem lehozó.

Vagy mások hogy fogják ezt fel?


2012. márc. 10. 10:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
32%
Hát a kölyökkel kijönni nem egyszerű a legtöbbször, mivel a gyerek a saját eredeti szüleit akarná újra együtt látni. Csak akkor mennék bele, ha sikerülne a gyereket úgy szeretnem, mintha a sajátom lenne és ha annak sem lenne akadálya, hogy közös gyermekünk is legyen.
2012. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
45%

Aki azt irta hogy a gyerek kizáró ok,az maga is gyerek.

Gondoljon csak bele,egy nőnek lenne gyereke,de rájönnek hogy nem ők az igazi egymásnak az apával,a nő egyedül marad,most akkor ha minden pasi ugy gondolkodna h a gyerek kizáró ok,akkor minden elvált anyuka egyedülálló maradna.Ugyanigy forditva is......

2012. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
64%

Kétszer volt benne részem,nem leányálom.....Igaz ők csak 7végi apukák voltak,az elsővel is voltak gondok,végül 6 év után,szakitáskor őt sajnáltam a legjobban "otthagyni" (a gyereket).

Tavaly férjhez mentem,itt is van 2 7végi gyerek,10-11 évesek,hát a fiút nem bírom elviselni,nem sírnék ha sose jönne át......igazi gyökér.

Sok konfliktus forrása,de ez van,és a párom nem elvakult,mindig a közös nevezőt keresi:))Vagy marad a shoppingolás a csajokkal két hetente hétvégén...:D

2012. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
32%

"Aki azt irta hogy a gyerek kizáró ok,az maga is gyerek.

Gondoljon csak bele,egy nőnek lenne gyereke,de rájönnek hogy nem ők az igazi egymásnak az apával,a nő egyedül marad,most akkor ha minden pasi ugy gondolkodna h a gyerek kizáró ok,akkor minden elvált anyuka egyedülálló maradna.Ugyanigy forditva is......"


Belegondoltam már, akkor is ez a véleményem. Ez van. Nem vagyunk egyformák, elmarasztalni meg könnyű a másikat. Az én értékrendembe nem fér bele előző házasságból való gyerek. A pároméba sem. Eleve olyannal sem foglalkoznék, aki elvált. Ha nem tetszik, le lehet szavazni, de ne mutogass a másikra, hogy gyerekes, csak mert nem mindenki jönne össze gyerekkel rendelkező férfival/nővel.

2012. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
58%
Semmi probléma nincs azzal, ha gyereke van.Sőt, ha a gyerek vele él, az azt jelentheti, hogy eléggé józan életű, komoly ember.De ha nem kedveled a gyerekeket, inkább ne kezdj olyan férfival akinek van, a gyerek érdekében.
2012. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi erővel csak szűz pasival kezdj....
2012. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
45%

"Ennyi erővel csak szűz pasival kezdj...."

Mert akinek nincs gyereke, csak szűz lehet? :D Talán csak tud vigyázni...

Nem tudom, mit kell másra ráerőltetni a nézőpontot. Úgyis van elég nő és férfi, aki el tudja a másikat fogadni akkor is, ha van gyereke. Ennyi.

2012. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
42%

28 éves vagyok és számomra nem lenne kizáró ok a gyerek.Az a kérdés remélem csak poén volt,hogy tud-e férfi lenni az,akinek van gyereke. :)

A te esetedben semmiképpen nem ajánlom,hogy összejöjj vele.Te nem tudnál szeretni egy olyan gyereket,akit nem te szültél.Ez elég komoly érv az ellen,hogy ne!

Keress olyat,aki még nem volt nős és nincs gyereke.Alapíts vele családot és a magas válási statisztika miatt bízz benne,hogy te nem kerülsz ilyen helyzetbe,mert mint látod,van aki szerint a válás után gyerekkel véget ér az élet.

2012. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
4%
persze mondjuk én társkeresős oldalon nem nyomulnék soha
2012. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem lenne kizáró ok, annyi legalább lejönne, hogy valamilyen szinten komoly az illető, ha egyszer vállalta a gyereket, és nem lelépett, otthagyta. Tehát felelősséget tud vállalni. Könnyebb tervezni vele, mert sokszor a gyerekkérdés a probléma. Mivel neki már van, nem sürgeti a nőt, viszont általában nem is zárkóznak el egy közös gyerektől sem.

Meg kell próbálni. A gyerekkel meg egy jó kapcsolatot kell kialakítani, valahol az anya és a barát közt félúton. Érezze, hogy nem elvenni akarod az apát, hanem tök jó bulikat tudtok csinálni 3-asban.

2012. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!