Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unjátok a mindennapi életet?

Nem unjátok a mindennapi életet?

Figyelt kérdés

Nekem van két csodás gyerekem, akik egymás után születtek, imádom őket, de egy ideje semmihez nincs kedvem, türelmem, még hozzájuk sem.

Mivel itthon vagyok még gyereknevelésen minden rám szakad, háztartás, gyereknevelés, pénzügyi gondok,stb. A férjem köszöni szépen eldolgozgat, legtöbbet nincs itthon, nekem meg annyira sincs időm, hogy esetleg fodrászhoz elmenjek.

Egy ideje félek magamtól, olykor teljesen magamba zuhanok, sírok és nem tudom miért, aztán rádöbbenek, hogy nem bírom ezt én így tovább.

Megkérem, olyanok válaszoljanak, akik már voltak esetleg ilyen helyzetben. Alapjában véve mindig vidám ember voltam, de egy ideje...

Rosszindulatú válaszolók kíméljenek!


2012. márc. 10. 14:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem sokat segítettetek.Tényleg csak néhány apróságon múlik az, hogy változtassak. A férjemnek bármit is mondok, azt mondja ne panaszkodjak, mert, ha majd újból dolgozni fogok visszasírom ezt az időszakot.

Túlságosan is a gyerekeimnek szentelem magam, körülöttük forog minden, azt nézem, hogy nekik jó legyen. Mivel a szüleim is dolgoznak még, így rájuk sem számíthatok sokat. Ősztől visszamegyek én is dolgozni, azt hiszem nagyon várom.

2012. márc. 11. 05:44
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Én is így éreztem magam, mint te. Megőrültem a monoton, egyhangú, dögunalmas napoktól, hogy az jelentette csak a változatosságot, amikor pl. orvoshoz, védőnőhöz kellett vinni a gyerekeket, áááá tiszta szánalom!

1 hónapja dolgozom ismét, az első 2-3 hét tök jó volt, totál fel voltam dobva az új élményektől, kollégáktól stb.

Ez a része még mindig jó, de az, hogy szegény gyerekek fél8-tól 5-ig bölcsiben-oviban vannak és engem a meló után vár a háztartás, a főzés stb, ezek nagyon lehúznak.

Ugyanúgy nem tudok akármikor elmenni kikapcsolódni, mint amikor még itthon voltam, mert ugye meló után rohannom kell a gyerekekért, utána vár a házimunka, meg amúgy is hulla vagyok szinte mindig.

Szóval az egyik szemem nevet, de a másik bizony sír...

2012. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ott a probélma, hogy a mai nők rettentő koravének. Már 17 éveskortól szülögetik a kölköket, aztán csodálkoznak hogy nem élnek semennyit sem. Mindennek megvan a maga ideje, szeintem 30 tól 40 éves korig ideális a családalapítás, az előtt karrer, tombolás, megfelelő pár keresés, célok elérése, jobb emberré válás ami fontosabb teendők. Ha már minden megvan, akkor érdemes a családos élet. Ha meg ideje korán, akkor szerintem rossz lehet a nőknek,hogy már gyerekkel a nykukban nem tudnak kufircolni, nem tudnak igazán önmaguk lenni, szórakozni, oda a szabadságuk, csak kötelesség, mókuskerék, lemondás az életük.
2012. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!