Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki a húgomra?

Jogosan akadtam ki a húgomra?

Figyelt kérdés
Összevesztem a tini húgommal. Én is alaposan elvetettem a sulykot, de felhúztam magam a flegmaságán. Külön élünk; én jó ideje betegeskedem, tegnap átjöttek a szüleink és ő inkább a barátnőjénél volt a szomszédban, akit mindig láthat. Velem 2 hete nem találkozott. Az lenne a mentsége, hogy a lány anyja kórházban van, segített a lánynak a házimunkában. Pedig vannak elegen otthon és a facebook kiírásai szerint csak elbaromkodták a napot. Nem az első alkalom, hogy a "barátait" előbbre helyezi a családnál. Jobb híján fb-n tárgyaltam vele. Kibírhatatlan a stílusa, újabb ostobaságot készül elkövetni, próbáltam a tudtára adni, hogy miért nem kéne, és a válasz, hogy én kussoljak. Gyakorlatilag bárkitől fogad el tanácsot fb-n, csak tőlem nem. Sőt van képe sértegetni a gyenge pontjaim. (a hosszas betegség alatt elküldtek, lábra sem bírok állni és olyanokat vág hozzám, hogy inkább munkát keressek, ne neki pofázzak) Most inkább ki is töröltem őt, tudni sem akarok róla.
2012. márc. 11. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

A hozzáállásoddal is baj van...

Egy ilyen hisztis nővérhez én sem mennék szívesen, már ne is haragudj. Kicsit fura is ez nekem, hogy elvárod, hogy meglátogasson, mert beteg vagy. Ha olyan nagyon beteg vagyok, akkor Anyun kívül senkit nem viselek el magam mellett.

A húgod kamasz. Persze, hogy előrébb helyezi a barátait, mint a családját, és az is természetes, hogy nem hallgat rád.

Öcsém 16, soha nem cseszegetem, ha akar jön, ha nem akar, akkor nem. És lám, magától felhív, hogy jönne, vagy találkozzunk vhol.

Ne felejtsd el, hogy te is voltál kamasz, gondolj vissza, milyen volt. Így egyszerűbb ápolni a jó viszonyt.

És félreértés ne essék, nem sz*rok az öcsémre, csak nem nyaggatom feleslegesen, de tudja, hogy bármi van , én ott vagyok.

24N

2012. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam nyaggatni, hogy jöjjön. Hogy már máskor is háttérbe szorultam a barátaival szemben, másként értendő. Pl. az egyik barátnőjének pár nappal később van a szülinapja, mint nekem. És már előtte egy héttel hangoztatta, mit adjon neki. Az enyémet meg figyelmen kívül hagyta. Úgy, hogy én alkalom nélkül is volt, hogy 20ezreket elköltöttem neki ruhára, amit épp akart, míg otthon laktam. Karácsonyra is elhalmoztuk ajándékkal és mégis elégedetlenkedett.

A betegségem meg nem olyan anyuci kell típus. Csak nagy félelemben van a család, mert lehet, hogy tumorom van.

2012. márc. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!