Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 23 éves vagyok,...

Mit tegyek? 23 éves vagyok, és kb 12 éves korom óta az apám mindig bánt lelkileg, ordítozik velem, semmiben nem segített anyagilag sem ( pedig megtehetné), és ez föleg azért volt, mert anyummal szétmentek, és emiatt rám is haragudott. Többi lent?

Figyelt kérdés

szinte semmit nem tud rólam,folyton szekál valamivel. már többször is volt olyan,hogy annyira nem bírtam elviselni az üvöltést és a sértegetést,hogy el sem mentem hozzá hónapokig. most viszont kiderült 2 hónappal ezelött,hogy rákos,és már nem sok van neki hátra... pár hónap. minden nap mentem be hozzá a kórházba,ápoltam,gondoztam,és mikor hazavittem akkor is vele voltam,ha lázas volt,rohantam a házi orvosért,patikába minden. de mikor jobban lett megint kezdte az orditást,meg hogy én nem vagyok jó semmire sem. megint nem mentem ki hozzá 2 hete,de állandóan rá gondolok. szinte minden nap keres,hogy menjek ki,de egyszerüen nem tudom mit tegyek :( szeretem,mert csak az apám,de soha nem számíthattam rá semmiben,de valahol meg nagyon sajnálom,hogy ez van vele,meg hogy ki tudja mennyi van neki hátra. mindig abban reménykedtem,hogy hátha segít anyagilag mikor tudja,hogy nincs pénzem,jelenleg is épp munkanélküli vagyok... szóval nem tudom mit kéne tennem. fáj nagyon,mert a gyerekkorom meg csodás volt,mikor egy család voltunk,imádtam,mindig rajta csüngtem. de 12 éves korom óta csak bánt,terrorizál.

szerintetek mit tegyek?


2012. márc. 12. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hív, állj ki magadért. Mond meg hogy még a kutya sem megy vissza oda, ahol verik. Kérdezd meg, hogy várhatja el hogy te lemenj, ha kapcarongyként bánik veled! Állj a sarkadra!
2012. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!