Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mi vagyunk a felelőtle...

Tényleg mi vagyunk a felelőtlenek vagy anyósomék gondolkodnak kicsit furcsán?

Figyelt kérdés
A párom szüleit eddig is támogattuk anyagilag, ezután is fogjuk. Kiderült, hogy jön a második babánk, ezért szóltunk nekik, hogy miután a kicsi megszületik csak kevesebbet tudnk adni és finoman céloztunk rá, hogy igazán kereshetnének valami munkát. Erre megkaptuk, hogy minek nekünk második gyerek, ha ennyire nem jövünk ki a pénzünkből, ez felelőtlenség... és természetesen rettentően megsértődtek. Bevallom, nem erre a reakcióra számítottam és eléggé rosszul is esett. Valóban azért nem kéne második gyereket vállalnunk, mert így már nem tudjuk őket is eltartani?
2012. márc. 13. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy fogalmaztam volna helyükben, hogy minek második gyerek, ha ők nem jönnek ki a pénzükből, és így már teljesen nevetséges amit elvárnak. Ezek után nemhogy kevesebbet, SEMMIT nem adnék nekik, mert ugye nem jöttök ki a pénzből, akkor adni sincs amiből.

Nem vagytok felelőtlenek, ők féltik magukat, hogy elesnek a jótól.

2012. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

FAntasztikus, hogy szinte minden válaszoló ilyen kevés információból rögtön elítéli a szülőket. Valóban nem volt szerencsés ez a mondat, de ezeregy dolog húzódhat meg a pénztelenség, és a családi viszonyok között.


Ezek szerint itt minden válaszoló xarban hagyná a szüleit és hagyná őket éhen halni?

2012. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Két felnőtt és egy kamasz fiú édesanyjaként szerintem, nem létezik olyan indok, ami alapján azt mondanám a gyerekeméknek, hogy ne szülessen második babájuk. A család azért család, hogy ilyenkor összefogjon.
2012. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!