Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen felelőtlenek az...

Miért ilyen felelőtlenek az emberek? Olvasgatom itt a kérdéseket és teljesen el vagyok képedve.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarok senkit megsérteni, de mostanában a kérdéseket olvasgatva egyre többször jukadok ki olyan kérdéseknél, ahol fiatal, huszonéves anyák panaszkodnak. Nem tudom megérteni az olyan embereket, akik albérletbe, bármely anyagi támogatás nélkül gyereket vállalnak.Nem mérik fel a költséget, nem veszik figyelembe, hogy az a kicsi mennyi mindent nélkülözni fog? Ti mernétek albérletbe, munka nélkül, bizonytalan kapcsolatba gyermeket vállani? Én biztosan nem.
2010. jan. 22. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Én még ehhez fiatal vagyok...de így, hogy belegondolok biztos nem mernék, szerintem azt a gyereket el is vihetik. Én várnék legalább 2-3 évet amíg nincs megfelelő körülmény.
2010. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
ezzel csak megint olajat öntesz a tüzre....mert nem foglalkozol a sajat dolgoddal?orulj neki hogy te nem vagy ijen hejzetbe,es ne mások problémáit akard kivesezni
2010. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is éppen ugyanígy vagyok ezzel a dologgal, ugyanez a véleményem, mint Neked! A mai létbizonytalan világra, nem valami rózsás anyagi helyzetre nem vállalok gyereket.
2010. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Előzőnek!

Tanulj meg írni mielőtt másokat 'szidsz'

A kérdezőnek pedig teljes mértékben igazat adok!

Nagyon sok felelőtlen ember van!

De hát ez van...Nincs mit tennünk:(

2010. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

2. válaszadó!!!! heLYzet, iLYen bizony nem j!!!! Minek ócsárolod le a kérdezőt???

Te pedig miért nem tanulsz meg helyesen írni????!!!!

2010. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
a 19:02-nek üzenem!
2010. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az a véleményem,hogy annak is joga van gyermeket szülni és nevelni,aki albérletben lakik.Saját lakás egyre kevésbé valószínűbb,ha mégis,annak 30-40 évig eltart a törlesztője..addig várjon?

Ha már így is úgyis fizetni kell,akkor ebből a szempontból mindegy hogy albérletre megy,vagy lakástörlesztőre.

2010. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ha közbe jön véletlen tuti nem vetetném el.
2010. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Sosem tenném!

1. Még nem akarok gyereket, a saját életem rendezés fontosabb és a céljaim elérése, amiket kitűztem.

2. Sose akarnék így megtartani egy pasit, mert tudom, hogy magammal tolnék ki és mennyire szánalmas húzás lenne.

3. Ha nem tudok a leendő gyerekemnek olyan érzelmi és anyagi hátteret biztosítani, amit megérdemel, ha nem érzem magam késznek a feladatra és ha nem találok olyan apajelöltet, akivel méltó módon fel lehet nevelni a gyereket, hangsúlyozom, nevelni és nem csak eltartani, etetni, ruházni, meg ide-oda lökdösni, akkor inkább ne is legyen gyerekem. Van elég (elrontott életű) pszichiátriai eset ebben a világban szerintem.

2010. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek! De tudod mi a baj? Hogy az ilyenek nem állnak meg 1 gyereknél, szülnek vagy 3-at, és őket látjuk a tv-ben is kuncsorogni pelenkáért meg tápszerért! Nem tudom őket megérteni sajnos!
2010. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!