Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek egy olyan...

Hozzámennétek egy olyan férfihez, aki királynőként bánik veletek, szerelmes belétek, de ti nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 17:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyennel élek 16 éve és nagyon jól érzem magam ebben a kapcsolatban részemről sosem volt szerelem.De megszerettem mert olyan velem hogy nem lehet nem szeretni. Ő még a mai napig szerelmes belém ami tőle telhető mindent megad amiért én szeretem és tisztelem.
2012. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
88%
Első, 4 éves kapcsolatomban nem tudtam szerelmes lenni. Vártam-vártam, hogy hátha megszeretem, de nem. Jól éreztem magam vele, nem voltak különösebb konfliktusok, de mivel nem szerettem, a szexet egyáltalán nem kívántam vele, nem is élveztem egyáltalán. Úgyhogy azt mondom, nem, csak ha valami csoda folytán mégis működne a szex.
2012. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
Két gyerek és egy válás után azt mondom igen(ha a gyerekeimet is legalább szereti,mint én)
2012. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
71%

Ha királynőként bánik velem, akkor miért ne lennék szerelmes belé?

Ha amúgy jópasi(ha nem tetszene, össze se jönnénk) és minden más téren rendben van, akkor igen. A szerelem túl van spilázva. A legnagyobb szerelem is elmúlik pár év alatt. Akkor már inkább egy rendes pasas.

Szerencsére én egy ilyenbe vagyok szerelmes:)

2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Sokat csalódtam, eddig akárhányszor szerelmes voltam kihasznált, belémrúgott az illető.

egész életemben eddig csak anyám szeretett.

Ha az a férfit, aki ilyen lenne szeretném mint embert, barátot, jókat tudnék vele beszélgetni és nem undorodnék a külsejétől, akkor hozzámennék.

jobb egy olyan kapcsolat, ahol szeretnek és énis szeretek de nem szerelemmel mint egy olyan, ahol szerelmes vagyok de csak kínoznak, lábtörlőként bánnak velem, nem vesznek emberszámba.

21/L

2012. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Hm. Jó kérdés. Ha mondjuk fizikailag teljesen taszít, akkor nem mennék hozzá. Ha azért vonzódom hozzá testileg, akkor igen, hozzámennék.


27/N

2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, nem lenne-e hosszú távon nyomasztó egy ilyen egyoldalú kapcsolat, de lefeküdni vagy csókolózni például csak azzal akarok, akibe szerelmes vagyok, vagy senkivel.
2012. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
97%
összeköltöznék vele, ha minden jól alakul akkor úgyis beleszeretek és akkor hozzámennék.
2012. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem, volt ilyen kapcsolatom, amit azért kezdtem el, mert felejteni akartam, ami nem jött össze. Nem is tartott sokáig.
2012. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Volt ilyen kapcsolatom, csak azért mentem bele, mert szimpatikus és kedves volt az illető és mert épp elegem volt a "szerelemből". Hát, 1 évig voltunk együtt, ez idő alatt többször is szakítani akartam, de aztán időt hagytam, mondván majd csak jön a szerelem nálam is. Jött egy fenét. Ha már az elején nem alakul ki, akkor később se fog. A szerelem tényleg mulandó, de én biztos nem tudnám összekötni olyannal az életemet, akibe eleve nem is voltam szerelmes.. Ennél nagyobb lelki nyomorúságot elképzelni se tudok. Ha az exemmel kellett volna leélnem az életem, akibe soha nem voltam szerelmes, tuti felkötöm magam.
2012. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!