Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párom minden korábbi...

Ha párom minden korábbi partnerét megcsalta és számtalan futó kalandja volt, mégis miért kellene, elhinnem, hogy engem nem csalna meg?!

Figyelt kérdés

Nagyon is racionális embernek tartom magam. És nehezemre esik elhinni, hogy engem nem csalna meg, ugyanis arra a kérdésemre, hogy a korábbi kapcsolataiban miért lépett félre az volt a válasz, hogy már nem szerette őket! De köztünk is lehet olyan, hogy azt érzi már nem szeret. És számomra úgy korrekt, hogy ha már nem szeretek valakit szakítok, nem pedig megcsalom. Főleg nálam aki soha nem csaltam meg senkit. Ezért is érint érzékenyen a téma és ez az állandó konfliktus forrásunk.

Mit gondoltok?



2012. márc. 16. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én elhittem. Nagy hiba volt. A vér nem válik vízzé.
2012. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ilyen kételyeid vannak, miért kezdtél vele párkapcsolatba? Gondolom megismerted annyira mielőtt összejöttetek, hogy ezt tudtad róla.
2012. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogyha már nem szeret, akkor szakítsatok, aztán összefeküdhet, akivel jól esik.

Amúgy meg nem tudhatod sehonnan, de ha nem tudsz megíbzni benne vagy állandóan ezen rágódsz, be fogsz kattanni a végén, annyit veszekedtek.

2012. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék ezzel a palival járni.
2012. márc. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ezen miért nem az előtt gondolkodtál el, mielőtt összejöttetek. Egyébkén nem kell elhinned, csak bizalom nélkül nem tudom, hogy mi értelme van a kapcsolatnak.
2012. márc. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Én mindenkit "megcsaltam" tizenévesen. Jó mondjuk, a "komoly" "párkapcsolatok" meg megcsalások mibenlétéről lehetne vitatkozni, de a szó szoros értelmében ez volt.


Aztán most négy éve van egy párom, és mindig van lehetőségem is, sok is, de sose csaltam meg. Egyszerűen őt tényleg szeretem és nem látom értelmét.


Nyilván, ha már felnőtt ember rendes kapcsolatairól van szó, és tényleg igazi titkos viszonyokról meg egy éjszakás menetekről, amiről a másik nem tudott, akkor én sem nagyon tudnám elhinni a dolgokat, de ha mondjuk tizenévesen csókolózott mással kategória, akkor azzal nem foglalkoznék.

2012. márc. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem elmúlik. De azért megcsalni valakit mert nem szereti? Duma.

Majd ha egy-két év múlva beléd se lesz szerelmes téged is megcsal. Undorító kifogás ez arra, hogymiért használta ki azokat a nőket, akik közé a közeljövőben magadat is besorolhatod. Az jó volt, hogy valaki, főz-mos-takarít rá, de mással is lehet kufircolni. Ha ennek a pasinak lenne gerince, inkább szakítana, mintsem félrekefélne. Aljas csúszómászó az ilyen!

2012. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Olyan pasit nehez találni aki nem csalja meg a másikat.

csak ugye a felesége azt hiszi hogy dolgozik,miközben mással hetyeg.

2012. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Az én férjem is ilyen volt mint a te pasid,születette egy babánk,történtek velünk sajnos olyan rossz dolgok amik nagyon megerősítették a kapcsolatunkat és biztosak vagyunk abban hogy nem csaljuk egymást.Inkább akkor szakítunk.
2012. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tipusu egyen elobb/ utobb mindenkit megcsal.
2012. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!