Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy pl. meghalt valakije, hanem sír mondjuk egy filmen, vagy ki van merülve, megbántották stb.
2012. márc. 16. 18:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem estünk Neked. Legalábbis én nem, de ha olyan hangvételű volt az írásom, akkor bocs.


Egyébként én filmen nem szoktam sírni, de teljes kimerültség már kihozta belőlem (inkább lelkileg voltam kimerülve).

2012. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes. Én szeretem az ilyen finom lelkű férfiakat.

De azért a munkahelyén ne sírjon, csak mert megbántotta egy kolléga. Otthon kibőgheti magát.

2012. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

18 vagyok, fiú, és néha nálam is elszakad a cérna, és bár nem kezdek el bömbölni, mint egy hisztis kisbaba, de néhány könnycseppet ejtek. Ettől nem érzem magam gyengének, vagy túlságosan emocionálisnak, sőt, tök normálisnak tartom. Néha mindenkinél betelik a bibi, és ahogy írták - mi is emberek vagyunk. :)

Bár filmen.. hát.. nem tudom. A megbántás már valószínűbb, ha épp nem kitombolja magát, hanem inkább "magában lerendezi". :)

2012. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal,csak ne nagyközönség előtt,mert könnyen céltáblává válik.


Párom is az érzékenyebb fajta,átlagnál könnyebben elsirja magát (filmen még nem),olyankor olyan mint egy megvigasztalandó kisfiú. :)

De ettől nem lesz számomra kevésbé férfias ahogy az egyik válaszoló irta

2012. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan olyan mint a kemény, üzletasszony tipusú nő!

A pasik megvesznek érte de ha megkapják és elkezdi őket irányítani, parancsolgatni akkor hamar meggondolják magukat!


lehet hogy jó ha egy pasi sír fílmeken és úgy általában is... És sok csaj mondja hogy ő szeretne ilyen "érzelmes" pasit... de ha megkapják akkor baromi kiakasztó tud lenni!


A középút az igazi itt is. Ha egy évben 1-2 alkalommal valami fontos dolog miatt elszakad a cérna azzal nincs gond. De ha folyamatosan pityeger az érzelmes fílmek alatt na az már gáz.


Persze mindenki olyan pasit választ amilyet akar! Az agresszív érzelemmentes ugyan olyan rossz választás mint a pityergős...

2012. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, sőt aranyosnak is mondanám, ha egy pasi sír. De ha hisztériázva bőgne (láttam már ilyet), na az k..vára kiábrándító.


19L

2012. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A sírás egészséges - nézzetek utána!

Elfojtani meg pont olyan rossz, mintha nem mennél pisilni, mikor nagyon kell.

Sírás után egyszerűen könnyebbnek és nyugodtabbnak érzi magát az ember.

2012. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Filmeken azért ne sírjon, én sem szoktam.
2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%
Borítottam már annyira ki 10 év alatt, hogy sírt, de filmen még nem láttam. Ha férfiasan sír ok, de ne bömböljön már, az nőknél is visszataszító.
2012. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Hát 20:10 , csókold meg azt. Borítottad már ki, annyira.

Hű, az ilyet..... .

2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!