Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy pl. meghalt valakije, hanem sír mondjuk egy filmen, vagy ki van merülve, megbántották stb.
2012. márc. 16. 18:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Igen borítottam, volt egy hullámvölgy és szakítani akartam, de megoldottuk. Igen csúnyán viselkedtem, de külön akartam menni. De te biztos tökéletes vagy és angyali egy hosszú kapcsolatban.
2012. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kedves 20:21 . Tökéletes nem , de angyali tudok lenni.
2012. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Non stop?
2012. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Sírjon,de ne részegen...Annál rosszabb nincs,mint mikor egy férfire részegen rátör a bömbölés...és még ordibál is!
2012. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A faterom ilyen,de csak részegen.

Ha lenne párom és látnám,hogy JÓZANUL tényleg meghatódott valamin,az szerintem tök aranyos lenne:)Bár szokatlan,az biztos.

2012. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen film mert ha valami romantikus szaron az elég nagy szégyen.
2012. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs benne semmi rossz. Ők is emberek, érzésekkel, érzelmekkel.

Párom is szokott néha sírni. Nemegyszer rémálma volt és sírva ébredt fel, bújt azonnal hozzá,, annyira félt.

2012. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam sírni! Nem azért, mert "szégyen". Egyszerűen nem vagyok ilyen. Másnál is nehezen viselem.

32/f

2012. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%

"Szerintem nincs benne semmi rossz. Ők is emberek, érzésekkel, érzelmekkel.

Párom is szokott néha sírni. Nemegyszer rémálma volt és sírva ébredt fel, bújt azonnal hozzá,, annyira félt."

A párod férfi?!

2012. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha bárkit olyan rémálmok gyötörnek hogy éjszakánként sírva kel fel és a párjának kell megnyugtatnia ott nagyon nagy gáz van!!!

Azonnal pszichológushoz kell vinni mert valami olyan komoly trauma érte amit csak kevesen élnek át!!

Bakker nem ölelgetni kell hanem elvinni őt egy dokihoz de azonnal!!!

2012. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!