Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért marok el magam mellől...

Miért marok el magam mellől mindenkit? Olyan vagyok mint a nagynéném?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, nincsenek barátaim. Van egy lány akivel 7 éves korunk óta ismerjük egymást. Kiskorunkban sokat voltunk együtt, de mindig megszakadt a barátságunk. 3 éve újra felvette velem a kapcsolatot, pár hétig rendszeresen találkoztunk, de mikor elkezdte hogy menjek el vele meg a nővérével moziba, nemet mondtam. Mikor elhívott a vidámparkba, szintén nemet mondtam, mikor elhívott strandra, akkor is. Nem is értem miért...Aztán néhány hónapja elhívott vásárolgatni. Akkor orvoshoz kellett mennem azért nem tudtam. Most pedig bepasizott + lett a sulijában egy legjobb barátnője, és össze vannak nőve. Gondolom már nem tudna rám időt szakítani, pedig szeretnék vele találkozni és megbántam hogy hülye voltam...
2012. márc. 16. 19:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát azóta beszéltem vele, felhívtam.

Aranyos volt, kb örült hogy felhívtam :D Dicsért hogy jaj de jó hogy hívtam, meg nagyon örül hogy végre beszélünk. De kb végig a pasijáról dicsekedett: a Peti ilyen olyan rendes srác, nagyon szereti, ennyire még soha sem volt szerelmes, a Peti egy csoda pasi ő a Nagy Ő stb. Azt mondta hogy most nagyon elfoglalt de pár hét múlva majd felhív és találkozunk.

2012. márc. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!