Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a feleségr...

Mit gondoltok arról a feleségről aki nem festi a haját oedig kezd öszülni nem használ deót és nagyritkán tusol és mos hajat? 2-3 hetente. Alakra csinos

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%

Az ápoltsághoz a napi egyszeri zuhanyozás a minimum!

Hetente egyszeri, kétszeri hajmosás "elvárható lenne."

Az őszülés kérdése egyéni, nyilván 40-50% os őszülésnél már lehetne festeni.Vagy színezni.

Deo használata egyéni, de ez nem elvárt. Viszont így?


A leírás alapján nagyfokú az igénytelenség a tusolás hiánya miatt, amiért az alak nem kárpótol.

2012. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%

Ezek a szokások mikor kezdődtek nála? Azok előtt, vagy azok után, hogy:

- te magad is esetleg lentebb adtál a saját igényeidből,

- észrevette, hogy nem tekintesz már rá úgy mint régen

- történt valami olyan, ami miatt úgy érzi, hogy nem érdemes (bár ha a tisztálkodás iránti igény egy nőből elveszik, annak komoly oka van)

- esetleg jelentősen csökkent a jövedelmetek, és így akar takarékoskodni?

Valami okának lennie kell, valahogy próbáld meg az események, és az általad elsorolt tünetek között az időbeli egybe-esést megtalálni.

2012. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
De egyébként aki 2-3 napig nem fürdik, és nő, azzal mi van mikor mestruál....? :S Nekem ha megvan akkor napi kétszer is meg kell mosdanom, mert azért lehet érezni...
2012. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
45%
*2-3 hétig
2012. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
32 pár ősz hajszala van de mivel fekete a haja ill nagyon sötétbarna inkabb feltünő a feje tetején. Hosszu haju. Egy pár éve fura lett . Adrohajat csináltatott egy egyiptomi nyaraláson és utána lett ilyen. Azóta kitalálta szt is nem festi nem mossa. Mert az milEn jo a hajának. Előtte volt szőkétől vörös feketéig minden. Magassarkuban tipegett most meg télen nyáron mbt.nem tudom mire vélni
2012. márc. 16. 20:49
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom vsz azért ott megmossa.szoktam látni vizes törölközővel.

A nyaralás után lett ilyen fokozatosan és a férjet is leszoktatta a mindennapi fürdésről a spórolás miatt hogy drága a víz stb.gy már a férj is csak heti 1 x fürdik. Asszony osztja be a pénzt.gyüjtöget.sajnálja a pénzt mindenre

2012. márc. 16. 20:52
 17/37 anonim ***** válasza:
27%
50 éves kor alatt gáz az ősz haj , egy 30-as nőn meg főleg.A fürdős szokása is igénytelen , azt naponta de minimum minden másnap kellene.Hajat mosni viszont heti 2-3x egészséges.
2012. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
57%
Áruld már el, te kije vagy a feleségnek/férjnek. Tényleg érdekelne.
2012. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
44%
Le lehet pontozni, fodrász vagyok, lehet venni olcsón hajfestéket, de nagyon is leöregít egy harmincas nőt az ősz haj. Idősebb korban már lehet szép, de nem 32 évesen.
2012. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
40%
Mbt-ben jár és spórolnak a vízzel?
2012. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!