Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy a férj mindenképp a gyermek apja?

Figyelt kérdés
Sokan úgy tekintik, hogy a férj az a gyermek apja is egyben. Olyan természetesnek veszik egyes nőcskék. De, amikor szóba jön a dns. Rögtön idegbetegek leszenek.
2012. márc. 17. 20:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akinek NINCS problémája, az MIT kérdezzen? AKinek normálisan müködik a kapcsolata, az NEM kérdez, legfeljebb válaszol.
2012. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, ki az alanya a kérdésednek? "sokan úgy tekintik" - de kik?

Idegeneknek már hadd ne kelljen tudni a család belső viszonyait, mi mást feltételezzen valaki nulla információval, mint, hogy a férfi, aki kézen fogva vezeti a kisgyereket, és a feleség mellett sétál, valószínűleg az apa is egyben? Mindenki tudja, hogy ez nem 100%, de mégis csak először ezt feltételezik az emberek. Ha nem így lenne, az apák nagy része szépen felháborodna - jogosan, teszem hozzá. (Mellesleg, a jog is ezt a vélelmet állítja fel: ellenkező bizonyításig a férj az apa.)

Ha viszont a kérdés arra irányult, hogy a konkrét anyák miért feltételezik, hogy a férjüké a gyerek, akkor meg nem értem: hát az anya már csak tudja (jó esetben), nem???


Szóval bocsi, de: mi a kérdés pontosan?

2012. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy hülye kérdés, de a kérdező fel volt háborodva és nem érti, hogy miért!
2012. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát a környezetemben maximum a férj kételkedése miatt lennének idegbetegek a nők, nem a buktától. Neked komoly problémáid lehetnek a bizalommal.
2012. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

1. MInden gyerekemnek a férjem az apja.

2. HA DNS vizsgálatot akarna, akkor azért lennék ideges, mert arra gondolnék, hogy nem tud normálisan gondolkodni, megbolondult.

3. Ha kiderülne, hogy semmi baja, akkor viszont nagy ivben kirúgnám, mert olyan emberrel, aki kételkedika becsületességemben, nem élnék semmeddig együtt azentúl.

2012. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Így van és nem vagyok ok nélkül kételkedő. Sajnos ez van. Amugy van egy statisztikai adat ami egyértelmő, hogy sok házasság nem jól működik, vagy nem derül ki az igazság. Ma , ebben az országban a házasságban született gyermekek min 50%-a nem a férjtől van. Persze én nekem is rosszul esne, ha nő lennék és tudom , hogy a páromtól van a gyermek, de nem nő vagyok. De az én voltom idegbeteg lett ettől a kérdéstől.Tudom, hogy balek vagyok. Ezért is tettem föl a kérdést, hogy másutt mi is van.
2012. márc. 18. 05:52
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy szeretnéd megnyugtatni magad, de az 50% rettenetesen erős túlzás.
2012. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség. mégis miért ne feltételeznénk a normálisat, az általánost? a statisztikai adatod meg nem hiszem hogy túl megbízható, a "hasraütés" stat. hivataltól származik?
2012. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A statisztika a tényekből van. 100 gyermekből 50, nem a vér szerinti apától van. Átlag.
2012. márc. 18. 11:46
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

:D:D de, 100 ból 100 a vér szerinti apától van :D


mindegy, értem mit akartál írni, de még azt sem hiszem el. ez az adat NEM hiteles!


de tegyük fel, hogy az (nem az), akkor ebbe nem gondolod, hogy az is benne van, aki tud róla, hogy nem a saját gyerekét neveli? tehát nem átrázta a felesége, hanem mondjuk úgy házasodtak össze, hogy hozták a gyerekeket az előző házasságból. mert ebben az esetben fennáll az, hogy nem a férj az apa, de nem tudom ezzel mégis mi a baj?

2012. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!