Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy a férj mindenképp a gyermek apja?

Figyelt kérdés
Sokan úgy tekintik, hogy a férj az a gyermek apja is egyben. Olyan természetesnek veszik egyes nőcskék. De, amikor szóba jön a dns. Rögtön idegbetegek leszenek.
2012. márc. 17. 20:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ezzel addig semmi gond míg nem kezd el a volt pattogni, majd elő jönnek az apucik egy dns hallatára.Vannak amugy olyan értelmes nők férfiak, ha félrelépnek akkor laposan beszélnek.Nem pedig pattognak.
2012. márc. 18. 13:38
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nem értem, hogy mi a kérdés, illetve, hogy konkrétan min vagy felháborodva...
2012. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem, hogy mi a kérdés és, hogy min vagy ennyire felháborodva! Nem írnád le úgy, hogy megértsem?
2012. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi bajod, és mi a kérdés lényege. Egyértelmű, hogy a magánéletedben történt valami, ami felháborított, nagyon sajnálom. De nem értem, hogy ebből miért lett ez a kérdés? Mire vársz választ, megoldást? Mit akarsz hallani?? Sajnos mi nem fogunk tudni neked segíteni...

26/L

2012. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát ezen csak a Jó Isten segíthet. Köszönöm az érdemteli válaszaitokat.
2012. márc. 18. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!