Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegleg betelt a pohar, kitette...

Vegleg betelt a pohar, kitettem a csaladomat a hazambol, mert mar elviselhetetlenek voltak. Most ezert rossz lennek?

Figyelt kérdés
Persze van hova menniuk, nem lennenek a hid alatt.
2012. márc. 19. 11:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudván az előzményeket, szerintem sem kell rosszul érezned magad!
2012. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
96%
Ideje volt :)
2012. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, sejtettem, hogy Te vagy az.

Nagyon örülök, hogy meglépted, helyesen tetted, és nehogy meggondold magad!!!!

Azért szorítottam, hogy legyen elég erőd ehhez!!! Gratulálok!:)

2012. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
19%
Én azt mondanám, a kérdező egy unatkozó tini. Egyetlen szavát sem hittem el, pedig végig sem olvastam a kérdéseit.....de ilyen sztorit egy harmadosztályú filmben látni. Élénk fantázia.
2012. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz, ez volt az egyetlen helyes megoldása a problémádnak. Én még azt javasolnám neked, hogy kezdj el pszichológushoz járni, mert láthatóan gondjaid vannak az önértékeléseddel és az emberi kapcsolatokkal. Ez egy nagyon bátor (és nehéz) döntés volt!
2012. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
21%

Már nem azért, de őszintén kíváncsi vagyok, ki olyan megvezethető és naiv, hogy elhitte, hogy egy 22 éves kiscsaj kitegyen két generációt a házából?

Oké, az ő nevén van, de most komolyan el tudja képzelni bárki, aki rendelkezik intelligenciával, hogy egy ilyen fiatal csajszi fogja a szüleit, tesót, nagyit és kiteszi őket a házból? :)

2012. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
23%
Elolvastam mindent, Andersen meséje habbal. NIncs odabent minden rendben, nem tudom kérdező hogy hány éves vagy, de ilyeneket kitalálni nem vall ép elmére. Remélem még nagyon fiatal vagy és hamar kinövöd az efféle fantáziálgatást mert ebből felnőtt korodra sok jó nem fog kisülni :(
2012. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
85%

Drága utolsó! Ha valóban elolvastál volna mindent, tudnád hány éves a kérdező!!


Egyébként én is elolvastam, tudom hány éves vagy, jól tetted h kitetted őket, egyáltalán minek laktak nálad ha van hova menniük? Nem is értem....

2012. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Senkit sem kertem arra, hogy elhiggye, amit irtam.
2012. márc. 19. 14:29
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
huh, nem semmi családod van, de a sorsod miatt lettél ilyen talpraesett. Sokan mások mindent megkapnak, és alig tud saját lábra állni a te korodban. Egy ilyen nagy házat drága lehet fenntartani, én most kisebbre cserélném, a pénzt pedig eltenném az új családalapításra, közben kezdd el élvezni az életed egyedülálló felnőttként.
2012. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!