Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegleg betelt a pohar, kitette...

Vegleg betelt a pohar, kitettem a csaladomat a hazambol, mert mar elviselhetetlenek voltak. Most ezert rossz lennek?

Figyelt kérdés
Persze van hova menniuk, nem lennenek a hid alatt.
2012. márc. 19. 11:49
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Terrort nem mondanak, inkabb jol ki tudtak hasznalni azt a vagyamat, hogy nekem is normalis csaladom legyen.
2012. ápr. 5. 16:45
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

Jól tetted.

Amúgy hol dolgozol?

2012. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
91%
a lakást te vetted vagy esetleg szüleid/nagyid iratták a nevedre? csak kérdezem... a tisztán látás miatt.
2012. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
28%
Jaj mindenki olyan rossz indulatú! Mért ne lehetne egy 22éves fiatalnak saját háza? Jó esze van, jó munkahelye van, akkor mért ne lehetne?
2012. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
18%

Nekem már 18 évesen volt saját 2 szintes házam.

Arról nem a kérdező tehet, hogy ti nem dolgoztatok annyit, mint ő, vagy én, hogy legyen ilyen fiatalon saját, hitel-mentes házatok. (Különben én diákmelóztam naponta, közben csináltam angol középfokú nyelvvizsgát, illetve mindenből emelt érettségiztem, 5-ösre.)

2012. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
50%

09:53 as vagyok!


Bizony sok munka meghozza gyümölcsét!

Nekem 20 évesen volt már lakásom! Nem nagy 58 nm, de az enyém és hitelmentesen! Most ebbe élek a családommal, és hamarosan beköltözünk 100nm be :) hitelmentesen!


Mindenki a saját maga ura! Csak rajtad múlik mi lesz belőled, senki máson!

2012. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
79%

EGy kétszintes hát kerül vagy 40 millióba.........ki az a szerencsétlen naiv, aki elhiszi hogy egy 18 éves saját erejéből hitel nélkül megveszi? Kedves utolsó, a kétszintes házikót örökölted vagy aládtették, de hogy nem te gyűjtöttél össze negyven millát diákmelóból az biztos.


Mennyi hazug disznó van itt, megáll az eszem..a sok csitri, akik saját erőből vettek házat.....nah persze.

2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó előtti, 20 évesen te magad gyűjtöttél MUNKÁVAL egy 58 nm-es lakásra való pénzt? Közel 10 milliót összedolgozál pár év alatt? Kit nézel hülyének? Vagy úgy érted hogy kaptál rá pénzt és hozzágyűjöttél még picikét? MOndjuk a dohányzóasztalra? Nem értem mi értelme egy névtelen fórumon ilyen égbekiáltó dolgokat hazudni. Fizikai képtelenség hogy valaki diákmelóból gyűjtsön össze milliókat pár év alatt. Ki hiszi ezt el, felnőttek?
2012. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
60%

"sok munka meghozzá gyümölcsét"


20 évesen rohadt sokat dolgozhattál már, ne is haragudj, szegénykém, kemény pár éve már dolgoztál....a mindenit.

2012. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudjátok mekkora az a ház? Egy kétszintes ház is lehet kicsi, mondjuk falun, tegyük fel nincs épp a legjobb állapotban, azt meg lehet venni cirka 5 misiért is. Van olyan ismerősöm aki 13 éves kora óta dolgozik. Ennyi erővel a válaszoló is dolgozhat ennyi idős kora óta, minden fizuját félrerakta, talán a szüleitől kapott valamennyit, és 5 év alatt össze lehet gyűjteni ennyit, hiszen egy tizen x éves mi a búbánatra költene? Semmire, félrerakta a pénzét, aztán összegyűlt neki. Nem kell egyszerre egy full extrás hollywoodi kúriára gondolni. 40 millióból még városban is veszel két normál egyszerű házat.
2012. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!