Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegleg betelt a pohar, kitette...

Vegleg betelt a pohar, kitettem a csaladomat a hazambol, mert mar elviselhetetlenek voltak. Most ezert rossz lennek?

Figyelt kérdés
Persze van hova menniuk, nem lennenek a hid alatt.
2012. márc. 19. 11:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
73%
jó nektek :D a szüleim egész életükben azért gürcöltek, h egyáltalán legyen normális kaja hétvégén az asztalon, sosem hoztam fel nekik, azt, h nem értek el semmit, m jól tudom, h vannak, akik ezt-azt örököltek, segítettek nekik blabla, de nekik egy árva fillért nem adtak, ennek folyománya, hogy én 80-90 e ft-ból a büdös életben nem fogok összekuporgatni annyi lóvét, h saját lakásom legyen, nem még házam, talán, ha nem eszem, nem veszek ruhát, cipőt stb. akkor lehetne. Diákmunkából hahaha talán a jegyzeteidet megtudod venni, kinyomtatni, meg tollat, kaját, inni venni, de, h csak így 20 évesen önerőből, diákmelós fizuból saját lakást vegyél, na azt erősen kétlem.
2012. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok neked,a nőknek is igy kéne kitenni a bántalmazó párjukat...
2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 88Móni88 ***** válasza:
83%

Ha tényleg elolvastátok volna az előzményeket, tudnátok, hogy honnan van a háza. Nekem is vannak hasonló ismerőseim, mint a kérdező szülei... Életszerű amit írt.

És már megérett rá a drága "család", hogy kitegye őket, mint macskát egészségügyi sétára...

2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
40-es, egy TININEK valóban nem lenne semmi, de semmi ötlete mire költsön pénzt? Te melyik bolygóról jössz?
2013. jan. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé nagy proletár vagy te is, meg a családod.
2013. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
N
2014. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!