Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi feltételekkel...

Az alábbi feltételekkel bevállalnál egy babát?

Figyelt kérdés

Párom 19 éves, még tanul. Terhes lett. Szeretném megtartani a babát, elég jól keresek ahhoz hogy eltartsam.

1 éve van vissza a suliból, levelezőn is megcsinálhatná gyerek mellett.

Saját lakással és autóval rendelkezem, semmi hitel, szóval az anyagi hátterünk biztos.

Ő mégis el akarja vetetni, arra hivatkozva hogy csak 1 szobás a lakás.

30F


2012. márc. 19. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Ennél rosszabb feltételekkel is bevállaltuk a babát! És ha csak 1 szobás?! Elfér veletek egy szobában. :) Utána meg majd látjátok, hogy eladjátok e a házadat, és vennétek egy nagyobbat. Ilyen pitiáner kis hülyeség miatt, én tuti el nem vetetném!!! Remélem a barátnőd sem fogja! :) Sok boldogságot!
2012. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a baba ugyanabban a szobaban aludt, ahol mi is 1,5-2 eves koraig, szoval mindegy, hogy hany szobas a lakas, ez nem indok. Addig fejezze be a sulit, kezdjen dolgozni es egyutt belevaghattok a nagyobb lakasba, nem? De szerintem valojaban csak kifogast keres, es nem akarja sehogy sem megtartani a babat, mert pl. korainak tartja (a sajat eletkorahoz viszonyitva) :( Talan nem lesz igazam...
2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akarja megtartani. És ha szeretem elfogadom a döntését.
2012. márc. 19. 14:44
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Én bevállalnám simán. Én 22 voltam, terveztük, igaz albérletbe, aztán anyám mondta, hogy költözzünk hozzá. Nekünk is 1 szoba volt és teljesen normálisan éltünk.

Próbáld meggyőzni, nem gáz az 1 szoba!

24/N

2012. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak kifogás és nem akarja őszintén megmondani, hogy valójában ő még nem szeretne, mert fiatal. (tényleg az, főleg, ha nem érett még meg rá lelkileg)
2012. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Meg attól fél, hogy mi lesz ha 1-2 év múlva elhagyom.
2012. márc. 19. 14:45
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
itt nem az anyagiakról van szó, hanem hogy még igen fiatal a párod és ha gyereketek lesz, elfelejthetitek a közös programokat és hogy fiatalok vagytok, jó pár évig csak a gyereknevelésről fog szólni minden, annak szép és nyűg részéve együtt. Ezt kell mérlegelni. Ráadásul a párod gyerek után jóval nehezebben tud majd elhelyezkedni is. Ne akard hogy munkanélküliként kezdje az életét, még akkor is ha te jól keresel.
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen még nem érett a gyereknevelésre. De nincs értelme megtartani,ha az anya nem akarja. Egy babát örömmel és szeretettel kell vállalni,akkor is,ha anyagilag feltudnátok nevelni.
2012. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
19évesen én se mennék bele ebbe.
2012. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen végzettség, saját háttér nélkül nem...

Sajnos igaza van abban, hogy mi lesz vele ha elhagyod 1-2 év múlva a gyes-ből és a családiból nem tudja magát eltartani.

Persze ezt nektek kell megbeszélni!

Kívánom, hogy döntsetek jól!

2012. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!