Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi feltételekkel...

Az alábbi feltételekkel bevállalnál egy babát?

Figyelt kérdés

Párom 19 éves, még tanul. Terhes lett. Szeretném megtartani a babát, elég jól keresek ahhoz hogy eltartsam.

1 éve van vissza a suliból, levelezőn is megcsinálhatná gyerek mellett.

Saját lakással és autóval rendelkezem, semmi hitel, szóval az anyagi hátterünk biztos.

Ő mégis el akarja vetetni, arra hivatkozva hogy csak 1 szobás a lakás.

30F


2012. márc. 19. 14:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
14%

Nekem a válaszaidból, kedves kérdező, az jön le, hogy nem is akarod megtartani azt a babát...

Teljesen igaza van a lánynak abban,hogy fél, hogy mi van, ha egyedül marad, valószínűleg nem hosszútávra terveztél vele...

De csak ezért ne hagyd, hogy elvetesse! Egy életre megnyomorítaná a lelkét, inkább adjátok örökbe!

2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%
én megtartanám a picit,később is lehet arra gondolni,hogy mi van ha elhagy a párom,én optimistább vagyok:)
2012. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyenre hivatkozik, hogy egy szobás a lakás, az kifogás. A barátnőd egész egyszerűen nem akar gyereket 19 éves gyerekfejjel, amit teljesen meg tudok a magam részéről érteni.


26 N

2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha nem akarod megkérni a kezét akkor ne csodálkozz.


Ha gyereket vállalnál vele, akkor nem értem mért nem fér bele a házasság. Szerintem is, nem az anyagi háttér miatt aggóik, hanem az érzelmi háttér miatt. Így én sem vállalnám valsz.

2012. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19 éves, én sem vállalnám, de nem biztos,hogy attól fél,hogy te elhagyod.Pont,hogy arról van szó,ő nem biztos az érzéseiben, illetve pontosan tudja,hogy 19 éves és még nem szeretne gyereket.Szóval szerintem nem te vagy a hibás, de el kellene fogadnod a döntését.
2012. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%

18-as:Miért nem lehet kisbaba mellett tanulni?3.-os gimnazista voltam(igaz,hogy estin)amikor terhes lettem a lányommal,nyáron született és szeptemberben mentem vissza tanulni.1 éves volt a lányom,mikor érettségiztem,azóta "leraktam"két egészségügyi iskolát(Két gyerek!mellett)

Kérdező:Nekem is az a véleményem,hogy a párod valami miatt nem akar gyermeket.Lehet,hogy bizonytalan a kapcsolatotokban(nekünk is egy szobánk volt a lányom 7 éves koráig),szerintem üljetek le és alaposan beszéljétek meg,mert mind kettőtöknek van beleszólása.

2012. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!