Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi időtök van a...

Nektek mennyi időtök van a régi barátnőitekre?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel elég ritkán beszélek (egyetemista) egy héten kb 1-2x. Ugye mivel ott vannak az új barátnői velük minden nap tud beszélni. De néha engem is felhívhatna biztos lenne pár perce, hogy beszéljünk. Bár lehet én látom rosszul a dolgokat. Mivel egyetemre jár sok a dolga rám pedig kevés ideje van. Remélem változni fog a helyzet valamennyire.
2012. márc. 19. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mióta gimiből elballagtunk és együtt élek a párommal/dolgozom, kb fél évben egyszer ha beszélünk valamit.
2012. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heti egy-kettő?? Az neked kevés??? :)) Bocsi, nem beszólásként mondtam, komolyan, csak szinte megirigyeltelek, hogy ez a gyakoriság neked kevés. Hát, én kb. 3-4 hetente találkozom a (valamikori) legjobb barátnőmmel, amióta kapcsolata lett neki. Nemigen van ideje rám azóta, emiatt el is távolodtam tőle. (Nem csak emiatt egyébként.)


Nekem a régi barátnőkre mindig van időm. Akkor is, amikor elfoglalt vagyok, tudok rájuk időt szakítani. Konkrét gyakoriságot nem tudok mondani, de az a lényeg, hogy folyamatosnak érzem a kapcsolatot velük (kivéve az említett lánnyal).


27/N

2012. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én örülök, ha egy hónapban egyszer fel tudjuk hívni egymást. a másik barátnőmmel emailezünk és kb. negyedévente találkozom valamelyikükkel. pedig nem a világ vége, a főváros, de a munka, az idő, a pár, ráadásul mi most esküvő előtt is állunk, nagyon nem jut időnk másra
2012. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!