Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden amit kapok tönkremegy...

Minden amit kapok tönkremegy a kezeim között, pedig vigyázok. Ismét eltörtem az újonnan laptopomat. Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Telefonomat is nem rég kaptam, és a képernyője már tiszta karc. Igazán próbálok vigyázni, de nem sikerül úgy néz ki. Rettentő mérgesek lesznek. Mit csináljak?
2012. márc. 20. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy laptop nem törik olyan könnyen.Ha eltört akkor egyáltalán nem vigyáztál rá.Ha az én fiam elém állna hogy már a második laptopját törte el,bizony mérges lennék.Meg is mondanám,hogy innentől kezdve oldja meg ahogy tudja.Ha kell laptop akkor dolgozzon és vegyen magának..

Nos,nálad is ez lenne a legjobb megoldás.Ha megdolgozol érte,jobban fogod becsülni.

2012. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek, 32 éves vagyok és nem nőttem ki, a 100 000-es telefonomat a napokban mostam ki. Semmit nem tudsz tenni, bírd ki a lecseszést.
2012. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zsizsik666 ***** válasza:
Ha úgyis tönkreteszed, felesleges újat venni. Kérjél kölcsön valakitől, oszt meg van oldva.
2012. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy törted el a laptopot?
2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ahol nyilnia kellene ott valami eltörött, és nem nyilik rendesen, már a végét járja.

2012. márc. 20. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, de előbb mentsd le róla a cuccaid. A telefonod kijelzőjét is ezer százalék, hogy ki lehet cserélni. Azért annak járj utána, mitől vagy ilyen kétbalkezes! Sokat szidnak a szüleid?
2012. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szidnak mondjuk eleget. Mondjuk meg is értem őket. Rengeteg mindent teszek tönkre, és tényleg nagyon próbálok vigyázni.
2012. márc. 20. 21:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak "meg akarsz nekik felelni". Tehát ők azt gondolják, óvatlan vagy, törsz és zúzol. Te meg tudat alatt így is teszel. Minél inkább próbálsz vigyázni, annál rosszabb lesz. Nem?
2012. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ügyetlenkedsz, mert már mániákusan félsz tőle, hogy valamit elrontasz...

Nyugodj meg, és próbáld kihessegetni a rossz gondolatokat a fejedből! Ne hibáztasd magad és bízz kicsit jobban magadban!

23N

2012. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok nekük megfelelni. De most már egyre durvább, tényleg mindent sikerül elrontanom. Például nem olyan rég elszakadt a laptopom töltője. Kiboritó ez már..
2012. márc. 20. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!