Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Attól függ a...

Miért érzem ezt? Attól függ a kedvem, hogy viszonyul hozzám párom!?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy attól függ milyen kedvem van, hogy épp milyen a viszonyom a párommal. Ha azt érzem figyelmes velem, kedveskedős mérhetetlenül boldog vagyok és pozitívan állok a dolgokhoz és a nehézségeimhez, de ha úgy érzem nem foglalkozik velem, hanyagol akkor mindent borúsan látok és semmi nem érdekel.

Az utóbbi időben nagyon megváltoztam, már fél éve nem találok munkát és nagyon magam alatt vagyok. Lehet, hogy rátelepszem páromra. (Ő sokat dolgozik, mellette sportol még ha épp nem is vagyunk együtt feltalálja magát)Én viszont, aligha. Ha épp nem hív fel munka ideje alatt, vagy nem hív este már rémeket látok, szomorú leszek és ideges. Azt mondja ő nem szereti, ha olyan sokszor beszélünk (napi 1szer szoktunk néha-néha sms) de nekem ez kevés. Mindig azt mondja találjam fel magam, sportoljak, találkozzak barátnőimmel, de mostanában semmihez nincs kedvem.

Lehet azért vagyok ilyen mert nincs munkám? Nem akarok rátelepedni, mert ugy vettem észre nem nagyon bírja.

Adjatok tanácsot. Mit tegyek?



2012. márc. 21. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Találd fel magad. De komolyan. Igaza van.

Kapcsolatfüggő lettél. Szeretethiányod van és azt belőle próbálod kiszedni. Viszont ezzel el fogod üldözni. Tapasztalat. :(

2012. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagy ilyen, mert nincs munkád fél éve, folyamatos visszautasítás (vagy vissza sem jeleznek az önéletrajzra), és ezáltal kevesebb az önbizalmad is, nincs kedved semmihez.

Én is ugyanazat javaslom, amit a barátod mondott, találkozz a csajokkal, menjetek el sörözni, vagy sportolni kicsit. Lehet, hogy eleinte nem lesz hozzá kedved, de amikor már ott vagy velük, jól fogod magad érezni, és feltöltődsz. (tapasztalat)

2012. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Kapcsolatfüggő vagy, bázz'! Nem akarsz rátelepedni? Akkor ne telepedj rá, bázz'!
2012. márc. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezded az ő életét élni,mert neked nincs sajátod.

igaza van,sportolj,menj a barátnőkkel, mert ha csak azokaz élményeidamiket "tőle kapsz" amiket ő mesél,akkor megpróbálodmindjonbban kiszipolyozni,hogy átélhesd amit ő. Éshivogatod. És kérdezgeted.És ideges vagy ha késik.

éld a saját életed.

2012. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!