Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tanácsoljak a...

Szerintetek mit tanácsoljak a barátnőmnek? Mi lehet a pasijával?

Figyelt kérdés

A barátja mindig máshol dolgozik, ahova kiküldik őket építkezésre, de nem szimpla munkás, vmi spéci cuccokat szerelnek össze. Egy hónapja ment el, és úgy volt, h egy héttel ezelőtt jön haza. Barátnőm nagyon várta, kérdeztem aznap, h mikor jön pontosan, mondta, h nem tudja, mert még nem írt. erre kiderült, h csak egy héttel később. Megint csak várta nagyon, szóval ma kéne megjönnie. Tegnap kérdezem, h akkor holnap jön? Nem, mivel írt egy smst(külföldön van), h csak egy héttel később jön. Sőt előtte 5 napig nem írt, de annyit dolgozik szegény és ezt a barátnőm meg is érti, h nincs ereje már írni ilyenkor. Én csak pislogtam, napi egy sms még külföldről is megengedhető. Főleg ha ilyen sokáig távol vannak, meg gondolom nem tegnap tudta meg, h ma nem jöhet haza. Nem mondtam a barátnőmnek semmit, de nekem ez nagyon furcsa. Én távkapcsolatban élek, de minden nap telefonálunk egy csomót és minimum egy sms váltás minden nap van, akármilyen elfoglaltak vagyunk. Úgy érzem ez a pasi nem veszi őt komolyan és tudom h semmi beleszólásom, de amikor még ő sajnálja a srácot, komolyan mérges leszek, h nem veszi észre, h nem kéne? Szerintetek mi itt a helyzet? Mit mondjak a barátnőmnek? Egyébként 8 hónapja vannak együtt és 22 évesek vagyunk

köszi


2012. márc. 22. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Idézlek: és tudom h semmi beleszólásom

Akkor mi itt a kérdés?

Meg szeretnéd keverni a szrt? :)

2012. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehet h igazatok van, és semmit de semmit nem kell hozzá szólnom. Csak mivel a barátnőm és szokott erről mesélni úgy érzem feladatom segíteni őt. De persze nem azzal ha rémisztgetem. Akkor egyelőre csendben maradok
2012. márc. 22. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

A távkapcsolat alibikapcsolat. Neki is, neked is. Van is, nincs is: könnyű 5 percig kedvesnek lenni naponta, ugyanakkor nem veszi el az idődet, nem kell túl sok energiát belefeccölni, nem kell felvállalni, hogy egyedül vagy... pedig igen, hiszen nincs melletted senki, Aki meg lehetne, azt elhajtod, nem veszed észre, mert "foglalt" vagy.

A különbség csak annyi, hogy a te pasid több energiát fordít arra, hogy fenntartsa a látszatot.


Nem nevezném együtt levésnek, ha hetekig nem látom a "párom". Havi 2 találkozással 1 év alatt annyit találkozol a pároddal, mint egy normális kapcsolatban 1 hónap alatt.

2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, h rögtön bírálsz, másfél hetente 4 napot együtt vagyunk, néha 2 hetet is. Nevezheted aminek akarod, mi szeretjük egymást és hamarosan meg is oldjuk h egymás közelében legyünk. Azért mert ilyen besavanyodott vagy, nem kell más boldogságát irigyelni
2012. márc. 22. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:

először is: ne szóljál bele

másodszor: szerintem a pasinak nem fontos annyira a csaj, hogy írjon neki. Lehet, nem is szerelmes.

2012. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

kitöröltetted a válaszomat, sebaj akkor is egy minden lében kanál vagy



A távkapcsolat meg nem kapcsolat

2012. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
A párom kint dolgozik németben és nála is volt hogy jön haza de nem tudott mivel még volt egy fusi munka és hülye lett volna hazajönni mikor kapott 4 napra 800 eurót.És ez nem azt jelenti hogy nem szeret épp ez az hogy nekünk jó legyen ezért gürcöl.Sztem írigy vagy!!!És kavarni akrsz köztük.
2012. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utcsó:miért lenne irigy,amikor van párja?


Amúgy kérdező,hagyd őket a francba,mert ha esetleg szétmennek,mert nem működik,akkor lehet,te leszel a hibás.Pasi ügyekbe nem érdemes beleszólni,ott nincs barátság,a pasi az első,mindenki csak utána jön.Nincsenek logikus érvek.Nekem ez a tapasztalatom.


Nem tartozik ide,de én biztos nem mennék bele távkapcsolatba,elég pocsék lehet,hogy szökőévben egyszer találkoznak.Nem mindenki bírja ezt.

2012. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre valószínűleg senki nem fog tudni neked jó választ írni.Szerintem nem kellene beleszólnod,majd ők érzik,hogy mi is a helyzet egymás között.

De azért még pár gondolat. Nekem apum jár ki viszonylag gyakran külföldre dolgozni. Van,hogy úgy utazik ki,hogy 3 nap és jön haza,aztán 2 hét múlva ér csak haza. Nem azért,mert nem akar jönni,hanem mert még maradni kellett.

És igaz,hogy egy sms nem nagy idő,de neki is van,hogy 3-4 naponta,vagy hetente csak 1x ír smst(nagyon jóban vagyunk, egyébként bár külön városban élünk, napi szinten tartjuk a kapcsolatot,kivéve ha kiment).

Olyan is volt,amikor kiment pár napra,lett belőle 3 hét,és közben szinte semmit nem tudtunk róla,mert ellopták a telefonját. 2 hétig aggódattunk...Szóval előfordulnak ilyen dolgok.

2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy irigy,sz*rkavaró sem, csak egyszerűen aggódsz, és tudom milyen érzés, amikor a barátnőd aggódik, panaszkodik, és nem tudsz segíteni. Egyébként ezen mit irigyelne, vagy mi a kavarás,most komolyan??? Egy felnőtt, értelmes embert nem lehet befolyásolni holmi barátnői feltevésekkel. Egyébként kívülállóként nem tűnik neki túl fontosnak a lány,de nem lenne szerencsés ezt így közölnöd vele. Szerintem ne beszélj ellene, lesz ami lesz, még mindig szerencsésebb vigasztalni majd, mint hogy okoljon, hogy ellene beszéltél.
2012. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!