Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti férjetek is...

Feleségek! A ti férjetek is ugyanúgy ad magára, mint akkor amikor nektek udvarolt?

Figyelt kérdés

Szépen fogalmazva, kicsit kezd eligénytelenedni. Nem zavarja ha borostás, a szájszaga, ha nem tiszta ruhát húz fel. Apróságok de engem zavarnak.

Emiatt az intim együttlétek száma is lecsökkent. Finoman célozgattam rá, hogy esetleg fogat moshatna, megborotválkozhatna, de semmi.

Naponta fürdik, 3x most fogat, hétvégenként borotválkozik.

Mikor udvarolt nekem, mindig ügyelt rá, hogy jó illata legyen.


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem ad úgy magára.

De nem részletezem, mert elszomorodok...

2012. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyjából igen...ugyanúgy ad magára... persze azért nem ellenőrizgeti folyton a lehelletét, hogy elég friss-e...és van hogy néha borostásabb... de alapvetően nem lett igénytelen azért, mert 8 éve együtt vagyunk és a férjem lett... 27/nő
2012. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére igen. Elég hiú, szóval neki nagyon fontos, hogy jól nézzen ki, de nem csajozás szempontjából, csak úgy. Hetente 4x edzőterembe jár, hétvégén fociznak a barátaival. Emellett mindig a legújabb kollekciókat veszi meg magának, hetente jár hajatvágatni, mert ha 2 milimétert nő, akkor már bele van halva, borotválkozni igaz nem szokott minden nap, egy héten kétszer, mert úgy tetszik magának legjobban, ha kicsit borostás, de nem olyan, mint egy ősember. A szájhigiéniájára is ügyel, ő is fogatmos reggel este de általában étkezések után is. Tavaly meg elment fogfehérítésre... Szóval ő előttem is ilyen volt, számára ezek a dolgok nagyon fontosak. Ja igen és illatfelhő lengi körül, legalább 15 parfüm áll a polcán. Engem ezek nem zavarnak persze, sőt, örülök neki, de néha mosolygok rajta, hogy még többet áll a tükör előtt, mint én... :)
2012. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én barátom ugyanúgy ad magára, mint amikor ismerkedtünk.

A munkája is ezt követeli tőle.

Ő az a tipikus informatikus mérnök. Hosszú haj, hátul copfban összefogva, körszakáll.

Minden nap tiszta ruhát, illetve tiszta pizsamát húz.

Van neki valamilyen parfümje, néha használja, de nem mindig.



28/n

2012. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Jobban ügyelhetne a test- illetve a szájszagára.

Biztosan én vagyok finnyás de képtelen vagyok valakivel beszélgetni (nem hogy megcsókolni!) ha büdi a szája.


Ha vendégségbe megyünk, használja a parfümjét. Tudja mennyire imádom, már a liftben leteperném miután elindultunk. De pl. az én kedvemért soha nem fújja be magát. Úgy vettem észre, nekem már nem akar tetszeni.


Én kb 2 kg-t híztam mióta ismer, de próbálom leadni. Próbálok nő maradni.

2012. márc. 23. 14:02
 16/26 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki így, hogy téged bánt, mert úgy érzed már nem akarja, hogy tetsszen neked, és neked ez rosszul esik, csak azért, mert a felesége vagy még szükséged van arra, hogy ugyanúgy érezd a figyelmét és ugyanúgy próbáljon tetszeni neked, mint mikor még csak udvarolt. Szerintem ne célozgass, az a férfiaknál nem működik, csak mondjad. :)
2012. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mondtam, de megsértődött.
2012. márc. 23. 14:18
 18/26 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, a férfiaknál nem érsz el semmit célozgatással. Talán érvelj azzal, hogy ha ad magára, akkor rögtön letepernéd, ergo a szexuális életetek is javulna. Gondolom azzal neki sem lenne problémája nem?
2012. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az még lemaradt, hogy az általában szokott tetszeni a pasiknak, ha a nők leteperik. :)
2012. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy fogat moshatna majd azt, hogy naponta 3x mos fogat most akkor mi az igazság?

Nem ad magára úgy, de azelőtt sem szakította meg magát. Megvagyok neki és kész.

2012. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!