Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti férjetek is...

Feleségek! A ti férjetek is ugyanúgy ad magára, mint akkor amikor nektek udvarolt?

Figyelt kérdés

Szépen fogalmazva, kicsit kezd eligénytelenedni. Nem zavarja ha borostás, a szájszaga, ha nem tiszta ruhát húz fel. Apróságok de engem zavarnak.

Emiatt az intim együttlétek száma is lecsökkent. Finoman célozgattam rá, hogy esetleg fogat moshatna, megborotválkozhatna, de semmi.

Naponta fürdik, 3x most fogat, hétvégenként borotválkozik.

Mikor udvarolt nekem, mindig ügyelt rá, hogy jó illata legyen.


2012. márc. 23. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
"Naponta fürdik, 3x most fogat, hétvégenként borotválkozik." - nem értem, még mit kellene csinálni.Te hányszor mosol fogat egy nap? Ha mégis büdös a szája vagy bagózik, vagy valamilyen betegség jele lehet. Meg kell vele beszélni.
2012. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ha érzem hogy büdös a szám (előfordul minden emberrel) és itthon vagyok, megmosom a fogam. Akkor is, ha előtte egész nap már 5x mostam. Vagy beveszek egy rágót.
2012. márc. 24. 12:33
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mond meg a férjednek!
2012. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért az gáz, hogy 30 évesen a haverjai véleménye a fontosabb neki... Mondd meg neki, hogy akkor mostantól dugjon a haverjaival, vagy borotválkozzon rendesen :D


nekem mondjuk tetszik a borosta egy férfin, de itt a te ízlésedről van szó...

2012. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki.
2012. márc. 25. 14:15
 26/26 anonim ***** válasza:

Sajnos,nem.

max hetvegen borotvalkozik, mar arra sem ugyel,hogy 'ott alol' is szortelenitsen,nem minden szeretkezes elott tusol le, plusz felszedett magara par plusz kilot,ami meg is latszik rajta rendesen.

2012. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!