Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy oldanátok meg?...

Ti ezt hogy oldanátok meg? Hogy adnátok oda neki/nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám,amit nem tudom,hogy oldjak meg,mert félek a szomszéd anyuka reakciójától...


2012. márc. 23. 16:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinek és mit is kellene odaadni? Miért félsz a szomszédodtól?
2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Elnézést,a lényeg maradt.

Előre is köszönöm,hogy elolvassátok!

Röviden a történet:Kimentem az erkélyre,beszedni a ruhákat és hallottam,hogy az alattunk lakó anyuka azt mondta valakinek valószínűleg telefonon,(mert másik hangot nem hallottam) hogy azt sem tudja még,hogy holnap mit ad a gyerekei enni.(A gyerekek még kicsik,az egyik ha jól tudom még nagycsoportos,a másik még alsótagozatos.Okos,illedelmes gyerekek.)

Szóval arra gondoltam,hogy egy csomagot adnék nekik,amiben lenne egy pár napra elegendő tartós élelmiszer.

De ezt hogy adjam oda nekik,hogy ne legyen rájuk nézve sértő?Én jó szívből adnám nekik,nem lenézve!Az anyuka is elég rendes,tiszta.Az apuka is.Egyszerű,dolgos férfi.Építőiparban dolgozik,de mit,azt nem tudom.

Szóval itt ez a szerényen élő család,akiknek holnap még ennivalójuk sem lesz,és én nem tudom,hogy segítsek nekik,mert a kapcsolatunk az csak olyan "lépcsőházi",néha egy "hogy vannak a gyerekek" és hasonlók.

Ti hogy adnátok oda?

Már olyanra is gondoltam,hogy leraknám az ajtójukba.

2012. márc. 23. 16:54
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Van más jele is annak hogy esetleg nincs mit enniük? Nagyon sok embert ismerek aki ilyennel viccelődik. Nem lehet hogy ez az anyuka se mondta komolyan?
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
rakd le az ajtó elé, csengess be és szaladj el.
2012. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Szerintem komolyan mondhatta,mert elég szerényen élnek,soha nem láttam még rajtuk drága holmikat.Nem tudom mit tegyek.

Azt viszont nem merem,hogy lemegyek,becsengetek és megkérdezem,hogy van-e amit egyenek.

2012. márc. 23. 17:04
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg neme vigyázna a te gyerekedre egy kicsit,és cserébe vidd el neki a csomagot. Addig te megelmész kicsit sétálni vagy akármi
2012. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, tedd dobozba, rakd le az ajtó elé, csöngess be és szaladj el.
2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam,de mi van ha nem fogok tudni gyorsan elszaladni?
2012. márc. 23. 17:06
 9/37 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az én fiam már 14éves,rá nem kell vigyázni.
2012. márc. 23. 17:07
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Akkor gyakorold...


Egyébként lehet, hogy félreértettél valamit. Én is mondtam már ilyet, de arra céloztam vele, hogy ötletem sincs, mit főzzek.

2012. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!