Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy oldanátok meg?...

Ti ezt hogy oldanátok meg? Hogy adnátok oda neki/nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám,amit nem tudom,hogy oldjak meg,mert félek a szomszéd anyuka reakciójától...


2012. márc. 23. 16:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
én nem szégyellném. hó végén én is rászorulnék egy kis segítségre. egyedül nevelem a 8 éves lányomat, hó végén már elég nehéz... bizony nem egyszer jött volna jól egy ilyen segélycsomag. ciki vagy nem ciki, inkább mint h éhezzen a lányom...
2012. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

én titokban tenném,tanulj meg futni XD

mert elöfordul hogy ha tudja hogy töled kap akkor utána rádszáll...

2012. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merném odaadni a gyerekeimnek azt, amit az ajtóm előtt találok.

Inkább süss egy nagy adag kakaóscsigát, vidd át, mondd hogy sok lett és akkor ha beszédbe elegyedtek, talán rátértek olyan témára is, hogy milyen nehéz most anyagilag kijönni, stb. és felajánlhatod neki a segítséget.

2012. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Veszek egy nagy levegőt és úgy teszek ahogy a 15-ös válaszoló mondta.Nekünk hála Istennek van bőven,úgyhogy tényleg nem fog feltűnni a hiánya ennek élelmiszernek.

Szerintetek az nagyon gáz lenne,ha vinnék a gyerekeknek olyan joghurtot is pluszba aminek 3 nap múlva jár le a szavatossága?Az én fiam már úgy sem eszi meg,ha már eddig nem ette meg,és kidobni végképp nem szeretném,főleg úgy,hogy tudom,a két kisgyerek pocijában jobb helye lenne!

Megyek pakolni.Majd megírom,hogy reagáltak rám.

2012. márc. 23. 17:28
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a süteménysütés hülyeség. Ha eddig nem voltak puszi pajtások, miért vinne süteményt? Én kerek perec megmondanám, hogy hallottam, amint a telefonban valakinek panaszkodott. Szívesen felajánlanék egy kevés élelmiszert, amiből nekem több van otthon. Az ajtó elé lepakolást sem javasolnám. Ki tudja, ki, és miért tette az ajtóm elé? Lehet, hogy mérgezett?
2012. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Tudjátok,nagyon nehéz gyerekkorom volt.Sokszor feküdtem le éhesen,és láttam,hallottam ahogy anyukám (egyedül nevelt fel,taníttatott) nagyon sokat sírt emiatt.Akkor megfogadtam neki és magamnak is,hogyha felnőtt leszek és ha megtehetem,ha nem is nagy dolgokban,de segíteni fogok az éhes embereknek!Hát betartottam a szavam,a helyi gyerekotthonba is szoktunk vinni játékokat,kinőtt ruhákat és tartós élelmiszert.
2012. márc. 23. 17:34
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd írdd meg hogy reagált :)
2012. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy! (:

Remélem elfogadják.

2012. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy ezt hallottad, és nem akarsz kellemetlenkedni, de szívesen segítesz. Ha neki kellemetlen, akkor azt természetesen tiszteletben tartod, és nem "zaklatod" többet, de ha mégis úgy gondolja, hogy kell neki, akkor hozzátok bármikor becsöngethet.

Ha negatívan áll hozzá, akkoris legalább te megpróbáltad, ahogy írtad olyan sokat úgysem beszélgettek, úgyhogy mindegy.

2012. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Bence_ ***** válasza:
100%
Ezt elmondhatod neki, hogy így éltetek. De azt ne, hogy hallottad. Azt egy intim környezetben, lakásában mondta.
2012. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!