Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy oldanátok meg?...

Ti ezt hogy oldanátok meg? Hogy adnátok oda neki/nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám,amit nem tudom,hogy oldjak meg,mert félek a szomszéd anyuka reakciójától...


2012. márc. 23. 16:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
sussel nekik sutemenzt azt nem serto atadni
2012. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
levitted?
2012. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
meséld el h mi volt!
2012. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy még csak most írok,de miután hazaértem nem volt időm,mert dolgom volt.

Könnyebben ment,mint gondoltam.

Lementem egy nagy dobozzal és egy nagy szatyor krumplival és almával.

Becsengettem,kinyitotta az ajtót,köszöntünk egymásnak,majd döbbenten nézte a mellettem lévő dolgokat.Még mielőtt bár mit is mondott volna,én kezdeményeztem.Azt mondtam neki,hogy ne haragudj,de akaratomon kívül meghallottam amit telefonon beszéltél valakivel,és nem bírtam a problémátok mellett elsiklani,úgy,mintha meg sem hallottam volna,mert saját tapasztalatból tudom,hogy milyen érzés éhes hassal lefeküdni.Erre ő behívott.Úgy gondoltam,hogy be segítem vinni a csomagokat és jövök is,mert nem szeretném,hogy még kellemetlenebbül érezze magát,így is láttam,hogy szégyenli ezt a helyzetet.

Bementem...Ő pedig marasztalt egy pohár szörpre,mert csak az volt nekik otthon.Kénytelen voltam elfogadni,pedig nem akartam a gyerekek elől meginni...Szóval leültem.Mondta,hogy mennyire szégyenli most magát a kialakult helyzetért,de nem mondja,hogy nem fogadja el,mert ez a pár napi élelmiszer a lehető legjobbkor jött nekik,mert a férjét csak hétfőn fizeti ki a maszek.Hogy oldjam a hangulatot,elmeséltem a gyerekkoromat...Majdnem egy órát beszélgettünk.Furcsa volt látnom ahogy egy eddig számomra szinte idegen,hogy nyílik meg nekem.A férjem szerint azért,mert én is szegény voltam és ezt bevallottam.Még az is lehet ezek után "barátok" leszünk,de ha nem akkor is minden féle képpen változik a viszony köztünk pozitív irányba.Megsajnáltam nagyon,mert amíg ott voltam kétszer pityeregte el magát...

Képzeljétek a gyerekek egyből ráugrottak a joghurtokra...Na ott majdnem én is elsírtam magam...Hazajöttem és elmeséltem a fiamnak,hogy amit ő csak elpazarolt volna,azt a két kicsi úgy ette,mintha még sose ettek volna olyant...

Hát "röviden" ennyi.Utólag visszagondolva már nem is miért tartottam annyira a reakciójától...Köszönöm mindenkinek a válaszokat,volt,hogy a ti szavaitokat idéztem...

2012. márc. 23. 22:35
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, milyen jó érzés adni? Látni a csillogó szemeket? Én is sűrűn adakozom. Van egy olyan oldal, hogy: www.ad6kap6.hu Ott is sokan kérnek élelmiszert. Amikor csak tehetem, elviszem nekik, vagy postán feladom. Gratulálok a szociális érzékenységedhez.
2012. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Bence_ ***** válasza:
100%
örülök, hogy jól ment. Ilyenkor remek embernek lenni.
2012. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ugy orulok,hogy vannak ilyen emberek.Pont olvastam egy masik kerdest ami arrol szol,hogy atadjuk e a helyunket a buszon a kisgyerekeseknek.Had ne mondjam a tobbseg hogy velekedig. Szanalom.Szerintem ha egy szelet kenyeret kerne toluk valaki azt hinnek,hogy az eletukre tornek.Nem hogy onszantukbol barmit is...
2012. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!