Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
Mindig is színész szerettem volna lenni. Most van egy kaszting amire BÁRKI jelentkezhet. Csak van néhány probléma. Budapesten van a kaszting és persze a próba is. És anyámék azt mondják hogy nem mehetek el mert nem nekem való, ki idegelnének meg ilyen sok bla bla bla. Hogy vegyem rá anyámat hogy el engedjen a kasztingra?

2012. márc. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy menjen el veled.
2012. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
csak nem az RTL klub?:)
2012. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha kiskorú, akkor úgyis a szüleid beleegyezése kell majd, hogy munkát vállalj, szóval jobb most meggyőzni őket.

Mond azt, hogy ez csak egy casting, meg hogy cserébe nagyon jó leszel és sokat segítesz otthon.

2012. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen rtl klub, 15 éves vagyok, hát jó megpróbálom de nem nagyon fog sikerülni :((((, köszi a válaszokat :))
2012. márc. 24. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!