Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak meg olyan hazasparok...

Vannak meg olyan hazasparok akik sok ev utan is boldogok egyutt? Szerinted mi a titka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Egymás elfogadása olyannak, amilyen. Elégedettség azzal, amid van. Odafigyelés, beszélgetés. Szex. :)
2012. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
94 óta vagyunk együtt.Imádjuk egymást,mindig vannak közös tervek,célok.Vitázni mi is szoktunk de néhány óra durca van csak.A titok??Sok-sok szex és közös tervek:P
2012. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
25 év. tolerancia,a másik elfogadása olyannak amilyen sok nevetés, jó humor (ha szar van akkor is) és sok szex.
2012. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szex, odafigyelés a másikra, tisztelet

7éve vagyunk együtt

2012. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

igeeeeeeeeeeeen

énis nagyon boldog vagyok

és a férjem is:)

együtt is külön is:) 10 éve ismerem 6 éve vagyunk házasok

Ő olyan szép, okos, ügyes, vicces, romantikus

szóval nekem pont Ő a nagy Ő

és én is neki:)

micsoda véletlen

2012. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

szüleim 25 éves halálosan szerelmesek egymásba...nem..nem csak szeretet, hanem még mindig szerelem:):):) mi a titka? anyu egyszer azt mondta: egy a lényeg...hogy ők sose nézték egymást többnek vagy kevesebbnek....mindig ugy néztek a másikra, hogy egy szinten vannak...nem akart egyik se jobb lenni a másiknál, nem nézte az egyik jobbnak illetve rosszabbnak a másikat...egy szint...és szerelmesek...halálosan:) jó rájuk nézni:)

23L

2012. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Több mint 30 éves házasságban élek. Sok csalódáson mentem keresztül, majd -amikor bajom volt - igyekeztem a párommal megbeszélni - akár veszekedések, ordibálások közepette vagy után is. Muszáj megbeszélni, kibeszélni, elvarrni a szálakat. Ő - azt mondta, mondja - mindig szeretett (ez azt hiszem, kell is a kapcsolat egyben tartásához), én dettó. ma is tulajdonképpen szerelmes vagyok Bele, s ő is ezt mondja. rengeteg közös programunk van: séta, tv-zés, családi ebédek a már felnőtt gyerekeinkkel és családjukkal, egy-egy hétvégi 1-2 éjszakás környékbeli kikapcsolódás, hangverseny...

Beszélgetni nagyon szeretünk, s ez biztató.

Igen, volt, hogy nem fűződött nagyon szorosra a kapcsolatunk, sőt, meg is csaltuk egy-kétszer egymást. Túlvagyunk. Megbocsátottunk - valóban. Nem hánytorgatjuk. És keressük a jó pillanatokat. Az élet mindjárt véget ér - kell, hogy jó legyen még...

2012. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!