Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeszedi magát valaha? Ti...

Összeszedi magát valaha? Ti szakítanátok vele? 19l

Figyelt kérdés
5 éve járunk, ő 20 éves, de még mindig az anyjának dolgozik, meg helyette, persze fizetés nélkül. 15 korától iskolába se ment, addig sajnáltatta magát az anyja míg a sulit is abba hagyta. Most próbálom rábeszélni hogy menjen el dolgozni de nem akar. Amugy én dolgozok és egyetemre is járok. Sokszor arra gondolok hogy ő már nem fog változni, mindig anyuci pici fia lesz, pedig 14 éves koráig a nagyanyja nevelte. Elegem van.
2012. márc. 24. 11:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13%

figyelj régen még 18 év volt a korhatár, senki nem hagyhatta előbb abba a sulit.

tavalyóta már csak 16.tehát akkor fuss neki megint.

2012. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
Éppen ráérsz még pár évet agyonütni vele, de családot ne akarj vele alapítani.
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ha halvány lila szándékot sem látsz, hogy ezen változtatni akarna, akkor hagyd el. Egy kapcsolatot két embernek kell építenie, nem csak egynek.


Gondolom te sem szeretnél a mamival állandó jelleggel harcolni a pici fiúért.

Én is jártam egy anyuci kicsi fia "férfival", nem volt ennyire durva az eset, de egy életre elegem lett belőle. Előbb-utóbb te is be fogsz végleg sokallni.

2012. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
Szegeny baratodat, nagyon sajnalom. Nyilvan azert nevelte a nagyanyja, mert az anyukajat nem erdekelte mi van vele. Aztan visszakerult a kepbe es o probalja "megvenni" az anyukaja szeretetet. Nagyon nehez helyetben van, ezt probald megerteni. Ha, szereted ot, beszelj vele, vidd pszichologushoz. Ha nem, akkor hagyd el es segits neki, mint barat.
2012. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz, mivel ott vagy neki 5éve és még így se emeli fel a valagát? pfff ien emberel jársz , az is elég szégyelni való szerintem szóval nemártana ha otthagynád, ennyi idő alatt nem javult meg nem is fog, összetehetné a retkes kezét és örülhetne hogy eddig toleráltad... sürgősen hagyd ott, ha szeretne hallgatna rád legalább érted megtenné , de nem .. áh:D nem és értem hogy járhatsz még vele:D nem csak neki gáz ez hanem lassan neked is és amúgy mire ebből az emberből lesz valami hát kikészülsz...
2012. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!