Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elviselhetetlen lett!...

Anya elviselhetetlen lett! Hogy birjam ki?

Figyelt kérdés

Kb fel eve kezdodott ez az egesz. Szerintem klimaxol mar... Folyamatosan minden nap kotekszik es veszekszik velem. Olyan dolgokert, amikrol nem tehetek (pl odasut a nap a szobajara es meleg van - ezert is en vagyok a hibas).

Es meg sorolhatnam ezeket a dolgokat... Mar nagyon elegem van, raadasul baratommal is olyan hangnemben beszel hogy en szegyellem mar magam...

Amikor en kamaszodtam es idegrohamaim lettek volna, inkabb elvonultam, hogy ne okozzak neki rosszat, nem ezt erdemli. Erre en ezt kapom... :(


17/L


2012. márc. 25. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánld neki a Remifemint, indiánasszony gyökér és jó a klimax tüneteire. De előbb mond el neki nyugodt hangnemben! hogy mi bánt és kérdezd meg mi történt vele mert régen nem volt ilyen!
2012. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Probaltam vele beszelni, de reszerol.kiakadas.es siras lett belole. En mindig nyugodtan beszelek vele.


Amugy a legjobb az, hogy folyamatosan panaszolja a problemait. De amikor nekem annyira fajt a labam, hogy nem tudtam elmaszni a telefonert a szoba masik vegebe, akkor nem segitett volna, mert szerinte semmj bajom nem volt. Amugy melyvenas trombozisom volt.... De szerinte csa megjatszottam... Meg se latogatott a korhazba

2012. márc. 25. 13:28
 3/3 anonim válasza:
Mi történt azóta? Javult valamit a helyzet? Amit utolsónak írtál, az nagyon durva!
2014. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!