Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak mostanában sok...

A barátomnak mostanában sok pénze van, és nem tudom honnét. Rákérdeztem, de azt mondja nyerte, vagy hogy ne törődjek vele, van és kész. Mit tegyek? Félek, hogy benne van valamiben.

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nyernél egy nagyobb összeget, világgá kürtölnéd? Én nem, azért nem, mert akkor hirtelen megjelennének soha nem látott soha nem ismert rokonok... Csak azoknak a közeli embereknek mondanék valamit, aki nem kuncsorogna és nem hozná ezeket az embereket hirtelen egy pletykával. A párod valószínűleg így állhat hozzá, ha valóban nyerte. Lehet, hogy hihetetlen, hogy lehet pénzt nyerni ebben a csóró világban, de hidd el, hogy lehet és ne firtasd. Ha rossz úton jár úgyis kiderül, akkor is, ha nem firtatod, de ha nyerte, akkor meg örülj vele, hiszen a szerencse nem sokaknak adatik meg.
2009. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azt hiszem várok...
2009. jún. 15. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!