Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársi problémák? Elbizonyt...

Élettársi problémák? Elbizonytalanodtam

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párom 23. 2 és fél éve együtt vagyunk, 1 év után költöztünk össze. Az együttélés eleinte problémás volt (sok veszekedés), de már nem az, sőt. Semmilyen. Ismét elkezdett dolgozni (kb 1.5 hónapja, azelőtt volt 2 hónap leállás) ami azt jelenti hogy estétől reggelig meló, nappal pedig alszik. (másfél hónap alatt 1-szer aludtunk együtt) Ezáltal hiába lakunk együtt, maximum napi negyed órát beszélgetünk és ennyi. A házimunkában természetesen nem segít, csak nagyon ritkán. A szexuális életünk csapnivaló.

Elhanyagolva érzem magam, jól esik ha törődnek velem. Itt jön a képbe egy harmadik fél, a munkatársam. Eleinte nem bírtuk egymást, de egy ideje elkezdtünk beszélgetni, flörtölgetni, úgy érzem kölcsönös a vonzalom. Nagyon megtetszett ez a srác és mintha egyre jobb irányba haladna a kapcsolatunk. Viszont ő is foglalt (menyasszonya van). Bűntudatom támadt, hisz nem akarom félrevezetni a párom és a munkatársamék kapcsolatába sem akarok belerondítani.


Teljesen tanácstalan vagyok. Kérlek írjátok le a véleményeteket


2012. márc. 26. 16:36
1 2
 11/12 omba ***** válasza:

Szerintem kicsit elsiettétek a dolgokat, te meg a páros, ÉS a kolléga meg a menyasszonya is.

Lehet még korrigálni.

2012. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mekkora egy aljas pasival foglalkozol a melohelyen...
2012. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!