Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Kihez forduljak?

Mit tehetnék? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdek egyre reménytelenebb helyzetbe kerülni. Napi szinten elsírom magam a suliban, itthon és akár már a buszon is. Már nincs egy támaszom sem, senkire nem számíthatok 100%ban. Apukám nagyon átvert, több éven át hazudott, anyukámnak a bizalmát elvesztettem és úgy beszél velem, mint egy kutyával. Nagyszülőkre nem számíthatok..Az iskolában a barátaimat is elveszítettem a rossz hangulatom miatt..Ha a jövőre gondolok elered a könnyem és már semmire nem tudok koncentrálni. Dokinál már voltam, szerinte ez normális..Másik dokihoz nem akarok menni. Ti mit tennétek?

Normális válaszokat!

Üdv 16/L



2012. márc. 26. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazság szerint csak abba gondolj bele, hogy az önsajnáltatás nem segít semmin sem. Ezt azért mondom, mert a leírtak alapján édesanyáddal élsz, és vele jóban is vagy. Beszéld ezt meg vele. Egyáltalán nem tűnik olyan vészesnek a helyzeted, csak érzékenyebb vagy a kelleténél. A leírtak alapján nem látom be, hogy miért is sírod el magad a jövődre nézve. A silban picsogást meg tessék befejezni, mert amint látod, ezzel csak rosszat teszel magadnak...
2012. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Először édesanyáddal hozd helyre a kapcsolatot. Ha azért beszél úgy veled, ahogy, meglehet, hogy annak oka volt. Tisztázni kellene a helyzetet és helyreehozni vele a dolgokat.

Attól kezdve a többi is már menni fog!

2012. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bakker, most bogoztam ki, bocs!


Szóval igen: anyukáddal ülj le, beszéld ezt meg vele, mert elmondásod alapján ezt a bizalmi problémát te okoztad. Első feladatod: ezt visszaszerezni. Kérj tőle bocsánatot, a sírást meg fejezd be! De azt nagyon gyorsan, mert mindenkinek elege lesz belőled, ez a spirál így nagyon mélyre visz! AZtán apránként ez majd javul.


Első voltam, csak picit félreolvastam a szöveged, ezért bocs!

2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a legjobb barátomat. Anyukámnak hazudtam, de bevallottam. Többet nem tudok tenni. Érezhető a feszültség.
2012. márc. 26. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyukádnak hazudtál, bevallottad (gondolom, miután már láttad, hogy lebuktál). Most igyekezz, hogy mielőtt visszaszerezt a bizalmát. Segíts neki otthon amiben csak tudsz, (takarítás, mosás, stb.) Előbb-utóbb megenyhül. Az anyukák már csak ilyenek, hidd el nekem! :)) Fel a fejjel!


Barátod pedig majd lesz másik, az az életünk során többször is változhat, és változik is. Most, hogy egyébként is a mamád bizalmának visszaszerzése az elsődleges célod, úgysem lenne a barátodra sok időd, ne sajnáld. Egyébként pedig még az is lehet, hogy ővele is rendeződnek a dolgaid.

2012. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meghalt.
2012. márc. 26. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem értem:

"... anyukámnak a bizalmát elvesztettem, és úgy beszél velem, mint egy kutyával."

Aztán az egyik kommentedben írod, hogy "lebuktál előtte".

Akkor most mi van????

Él vagy meghalt?

2012. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem buktam le, azt nem én írtam...

A barátom halt meg.

2012. márc. 26. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem.

(Félre-értettelek, még szerencse, hogy anyud veled van!)


Rendezd a kapcsolatot anyuddal, és együtt menjetek vissza a dokihoz, segítsen átlendülni az első nehéz időkön.

2012. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!