Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek ilyen...

Miért viselkednek ilyen lenézően a barátnőim a párommal, nektek is ilyenek a barátnőitek, vagy csak az ő szokások az ilyen piszkálás?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt a barátommal, akit többször is piszkáltak úgymond a következőkkel. Jaj, de vékony vagy, nem kellene enned többet, túl vékony vagy, nagyon vékonyak a lábaid, juj, már ennyire őszülsz, miért nem fested már be a hajad, nem szép, ilyenek. Barátom meg csak mosolyog rajtuk, róluk is lehetne mondani sok negatívumot, mivel nem bombázók, ráadásul az a tipikus szingli típusok, akiknek tehetősebb, sikeres, jóképű férfi kell csak, ezért is élnek már évek óta egyedül, vagy nehezen alkalmazkodnak. Barátom nem szól nekik, van annyira tapintatos velük, de már annyira idegesítenek, főleg,hogy barátomnak nagyon szép arca van, csak annyi,hogy nem izmos és őszül.


Azt szeretném megérteni,hogy miért viselkednek így, mások barátnői is ilyenek lennének?


2012. márc. 28. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

hm. én nem nevezném barátnőnek azt, aki legalább alapszinten ne tudná elfogadni a páromat. másrészt meg rém neveletlenek, hogy ilyet egyáltalán megengednek maguknak.


egyszerű: ne találkozz velük egy ideig. ha kérdezik, h miért, akkor vágj vissza frappánsan: azért mert zsíros hajad, kapafogad van, nagy a segged :P hátha észhez térnek. ha mégsem, legalább észreveszik, h nem kéne ok nélkül piszkálni valakit olyannal, amiről nem tehet.

2012. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sürgősen építsd le a bunkókat:

-Lehet, hogy te tipp-topp nőcinek érzed magad, és néha eléred, hogy egy gazdag bájgúnár fugázzon pár hónapig, de hiába vagy ilyen rohadt felszínes, csak azoknak kellesz, akik egy Gucci táskáért megvehetnek pár éjszakára. Egyébként a kutya se h.gyoz oldalba. Sajnállak. :)



U.i.: Egy percig se hagynám, hogy bárki kritizálja a páromat, ráadásul ilyen felszínes sz.rokkal. Neked is rosszul esne, ha a párod haverjai ajánlanák neked a mellplasztikát pl.

2012. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bocsánat,hogy csak most írtam, de én külföldön élek és több óra az eltérés, meg nem is voltam gép közelében. Szóval, igazatok lehet, nem igazi barátnőim egyébként, az igaziak otthon laknak és soha nem mondanának ilyet, mint ők, csak már elegem volt belőlük és nem is igazán akarok velük találkozni, egész más életvitelük van, értékrendszerük, nem csodálom, ha nem találnak párt olyan feltételekkel, amit ők akarnak. Nem hiszem, hogy féltékenyek viszont, mert nekik az én párom abszolút nem ideáll, ugye se nem gazdag, se nem izmos, se nem sikeres különösebbe, abban a formában, ahogy ők szeretnék. Nem értem miért ilyenek, én nem tennék ilyet az ő barátaikkal, ha lenne nekik.
2012. márc. 30. 18:37
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es, nektek is sok boldogságot. Én szeretem az olyan férfiakat, mint a párod, aki romantikus, bújós, az enyém is ilyen, engem nem izgatnak a rosszfiúk, mivel már lassan akarok gyereket, én jobban megbízok egy olyan férfiben, mint az én párom.
2012. márc. 30. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!