Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szüleimmel...

Mit csináljak a szüleimmel hogy megengedjék hogy eljöjjön hozzám egy internetes barát?

Figyelt kérdés
Mindig avval jönnek h perverz,pedofil stb. Már vagy 2 éve ismerjük egymást,szinte minden nap beszélünk. Nem hiszem hogy egy pedofil ennyi ideig kitartana a zsákmánya mellet! Nagyon messze lakunk egymástól és jönnek a rokonaikhoz és így le tud jönni hozzák vonattal. Anyumék nem akarnak 1 szót se hallani róla. Ő is animefan ahogy én,így ismerkedtünk meg ^^ és hozzám is fel akar jönni hogy megnézzünk valamit. Persze sok osztáytársamat is ismeri és ők is velünk lesznek.Semelyik szülőm még hallani sem akar róla. Telebeszélte a fejüket a TV -.-. Persze már webkameráztunk és láttuk egymás fényképeit is. ^Persze rendes és neki is elmondtam mit gondolnak a szüleim és mondta hogy kérdezem meg a szüleim h hogy tudja bebizonyítani h nem pedofil. Meg olyat is mondott hogy egy nagyobb fejéből nem ugranak ki azok a gondolatok mint az ővéből XD mondjuk igaz.Rendes,semmi percing,tetoválás,fülbevaló...Nem akarok itt olyat olvasni h kicsi vagy ehhez meg ne találkozzatok stb. rendes választ szeretnék ^^ Én 13/L ő 12/f Mit csináljak a szüleimmel?
2012. márc. 29. 19:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
33%
Várj még 5 évet és utánna kérdezd meg megint. xD
2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem lehet,hogy találkoztok valahol és 1-2 másik baráttal elmentek hozzátok? Ott bemutatod,de csak a nevét,többet nem.Beszélgettek,nem eltűntök a szobában. És majd ha elment,akkor közölni,hogy ő volt az internetes?
2012. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
96%

pont hogy te vagy az idősebb szegéényke sajnállak 12 évesen hogy lenne pedo bocsi de sztem a szüleid elég hülyék

énsem engedném ha te 12 ő 20-22 de igy

2012. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

érdekes gondolkodásmódja van a szüleidnek.12 éves fiú hogy a fenébe lehet pedofil????

Miért nem mondod meg,hogy többen feljönnének,és legyenek ők is otthon.

2012. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 12 éves a fiú, mitől lenne pedofil, ha egy 13 éves lánnyal akar találkozni? Nem írtad véletlenül félre, hogy hány éves?
2012. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nem írtam félre 12 éves. énis úgy gondoltam hogy először Barátokkal találkozok vele és bemutatom a szüleimnek. De akkor meg avval jönnek hogy bisztos más korúnak adja ki magát meg stb.
2012. márc. 29. 20:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
anyádék tutira rossz gyerekek voltak, és sok baromságor csináltak, és nem akarják, hogy az ő életútjukat kövesd! (ezzel simán lehet őket zsarolni), szóval amiket előttem írtak, gyűjts össze néhány már általuk ismert haverodat is, együtt menjenek oda, aztán a "D" betű az arcukon, később EZZEL is lehet őket oltani!
2012. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha webkamerán megmutatnád a szüleidnek? Még azt megérteném, ha téged nem engednének el hozzá, hisz abban lehet rizikó. Esetleg próbáld meggyőzni, hogy ők vigyenek el hozzá, mármint találkoznátok valami nyilvános helyen, gondolom a srác sem lenne egyedül, hanem a szüleivel és kicsit barátkozhatnátok élőben.
2012. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes gondolkodásmódja van a szüleidnek.12 éves fiú hogy a fenébe lehet pedofil????

Miért nem mondod meg,hogy többen feljönnének,és legyenek ők is otthon."


Egyszerű: nyilván azt hiszik, csak annyinak adja ki magát, valójában egy felnőtt pedofil férfi, aki így akar kicsikkel ismerkedni.

2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjenek a szüleid is, találkozzatok nyilvános helyen, aztán egyetek meg egy fagyit :) Ha megismerik, talán nem hiszik, hogy a baltás gyilkos.
2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!