Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mitől tartanom?

Van mitől tartanom?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, és ő is engem.Karácsonykor eljegyzett, most pedig 9 hetes terhes vagyok. :) Nagyon boldogok vagyunk. Májusban lesz az esküvőnk. Csak az a gond, hogy neki van 1 iskolás korú lánya, akit együtt nevelünk, vagyis nem gond. Az anyja 2 hetente viszi el, elég messze lakik hálistennek. De én annyira tartok attól a nőtől, hogy a párom vissza megy hozzá, ha a nő azt akarja. Már kb 4 éve nincsennek együtt, de előtte is rossz volt a kapcsolatuk, a nő hűtlen volt hozzá, sokszor megcsalta. De miután végleg vége lett még volt, hogy lefeküdtek, de már ennek is több éve elvileg. De én nagyon félek, hogy ez a rossz .... vissza akarja majd szerezni a páromat, vagy hogy keresztbe akar majd tenni. Kinézek belőle mindent. Ha jön a gyerekért játssza a fejét,hogy igy meg ugy szereti a gyereket,ki van mindig rittyentve, bár persze van vőlegénye, de mint mondtam mindig is 1 hűtlen nőszemély volt.Meg az is rossz, hogy 2 hetente látnom kell a nőt, meg ugye együtt őket amig átadja neki a gyereket a párom.
2012. márc. 30. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, csak a terhességi hormonok bolondítottak meg! Ha előtte is ilyen voltál, inkább ne házasodj meg ezzel a férfival, mert örökké ilyen féltékeny leszel!
2012. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ellentmondás van a szavaidban. Azt írod, nagyon boldogok vagytok, után meg tartasz attól, hogy a párod visszamegy a volt feleségéhez. De miért? Van valami kézzelfogható oka azon kívül, hogy a nő jön a gyereket elvinni, esetleg kirittyenti magát? A párodon észreveszel bármit is, hogy el tudna csábulni? Vagy mégsincs minden rendben köztetek? Ne haragudj, de te ismered a párodat, hogy ha tényleg idilli boldogság van köztetek, akkor is el tudna csábulni? Úgy, hogy tudja, a volt felesége fűvel-fával csalta, amikor együtt voltak? Szerinted kell ez a párodnak?
2012. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a volt felesége, csak együtt éltek.

Nem tudom, hogy elcsábulna-e, bízom benne, hogy nem. Az elmondása szerint őt nem érdekli, lehordja mindennek általában. De én akkoris félek. Ha a végleges szakitás után is ágybabujtak ( jo tudom évekkel ezelőtt volt)... Egyszerűen féltékeny vagyok, útálom, ha találkozniuk kell a gyerekük miatt.

2012. márc. 30. 08:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Na meg a gyereknek is kitudja miket mond mikor nála van. Az elején mindig örült nekem a gyerek, ha jött haza a nőtől, most meg már köszönni is csak halkan köszön az anyja előtt.
2012. márc. 30. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, egyre jobban azt gondolom, hogy kombinálsz össze-vissza. Szerintem ha nincs kézzel fogható jel, akkor sürgősen magadon próbálj változtatni, mert a kapcsolatotok rovására fog menni és magad fogod valaki másnak a karjaiba kergetni a párod a viselkedéseddel! Második voltam.
2012. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de gondolom ez nem az elmúlt 2 hónapban volt így. Tudtad, hogy van egy gyereke akihez tartozik egy anyuka. Azt is, hogy bizony a szakítás után is összejöttek újra párszor. Így fogadtad el, így mondtál neki igent, így vállaltad vele a gyereket.


Ha szereted és bízol benne, kéthetente az a 2x10 perc amit beszélgetnek a gyerek miatt nem olyan sok.


Gratulálok a babához :-))

2012. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi az ha a no akarja akkor vissza megy a párod,akkor te sem ismerted ki meg a jövendőbeli férjedet talán nem is vagy biztos abba hogy téged akar igazan a párod mert ilyet akkor nem feltételeznél róla szerintem ezt tisztázz le vele meg az esküvő elont hogy mitől tartasz!!
2012. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!